Güzellik Merkezleri Ankara

Özge Bilgin Kördemirci

5,0

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Özge Bilgin Kördemirci Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Makyaj Manikür / Pedikür Saç
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Özge Bilgin Kördemirci Hakkında

Ankara’da beklentilerinizi karşılayacak bir güzellik merkezi arıyorsanız Özge Bilgin Kördemirci isimli yerimizde sizi bekliyoruz. Profesyonel, her daim güler yüzlü ekibimizle birlikte isteklerinizi en güzel şekilde yerine getiriyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Özge Bilgin Güzellik Merkezi olarak bugüne kadar televizyon programları için yaptığımız özel makyajlardan tutun da hayatında yeni bir sayfa açmaya hazırlanan gelinlerimize kadar pek çok kişiye saç ve makyaj konusunda başarıyla hizmet vermiş bir markayız. Tecrübeliyiz. Ancak sadece tecrübenin en iyisi olmak için yetmediğini biliyoruz. Bunun için de kendimizi daima geliştiriyor, dünyada güzellik sektöründe moda olan ne kadar akım varsa hepsini dikkatle yakından takip ediyoruz. Tabii ki isteğinize bağlı olarak da çalışmalarımızda uyguluyoruz.

Gelin saçı ve makyajı üzerinde çalışmamızın yanı sıra cilt bakımı, kaş, dudak ve kirpik güzelleştirme işlemleri de yapıyoruz. Önce sizinle bir araya gelerek neye ihtiyacınız olduğunu ayrıntılı şekilde konuşuyoruz. Tecrübelerimize dayanarak da uygulamalar hakkında detaylı bilgi veriyor, yapacağımız işlemlerin sizin üzerinizde nasıl duracağını görmenizi sağlıyoruz.

Bilmelisiniz ki her zaman hijyen koşullarını ön planda tutuyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların son teknoloji olmasına ve bakımlarının düzenli yapılmasına dikkat ediyoruz. Üstelik hafta içi ve hafta sonu hizmet sunarak size yardımcı olabileceğimiz zaman aralılarını çoğaltıyoruz. Böylelikle elbet uygun bir zaman aralığı bularak bizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Kalite bizim için çok önemli. Sizinle yakından ilgilenerek sadece samimi ilişkiler kurmakla kalmıyor, aynı zamanda en doğru uygulamaları bulmanıza ve güzelleşmenize yardımcı oluyoruz. Eminiz ki zaten çok güzelsiniz. Ancak ufak dokunuşların yarattığı büyük değişimleri de göz ardı edemeyiz.

Siz de Ankara güzellik merkezleri arasında yer aldığımız firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak, düğünden önce bizimle tanışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Arjantin cad. 5/4 GOP Çankaya / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Özge Bilgin Kördemirci Yol Haritası

Özge Bilgin Kördemirci Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Özay & Serkan

Düğün Tarihi: 28.05.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle özgebilgin güzellik merkezi. Gelin saçı makyajımı istediğimden bile güzel yaptılar. Vintage bi gelin olacağım İçin dönem makyajı saçı yapıldı, kuaför ararken çok zorlandım ta ki özge Bilgin farkını görene kadar. İlgi alaka ve huzurla hazırlandım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.