Özge Bilgin Kördemirci

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Cilt bakımı

Hizmet İçeriği

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Makyaj, Manikür / pedikür, Saç
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Ömer Sarıoğlu Güzellik Merkezi
10

Keçiören

Ömer Sarıoğlu Güzellik Merkezi

Ağda
Özge Bilgin Kördemirci
12

Çankaya

Özge Bilgin Kördemirci

Cilt bakımı
Eva guzellik
11

Çankaya

Eva guzellik

Hakkında

Ankara’da beklentilerinizi karşılayacak bir güzellik merkezi arıyorsanız Özge Bilgin Kördemirci isimli yerimizde sizi bekliyoruz. Profesyonel, her daim güler yüzlü ekibimizle birlikte isteklerinizi en güzel şekilde yerine getiriyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Özge Bilgin Güzellik Merkezi olarak bugüne kadar televizyon programları için yaptığımız özel makyajlardan tutun da hayatında yeni bir sayfa açmaya hazırlanan gelinlerimize kadar pek çok kişiye saç ve makyaj konusunda başarıyla hizmet vermiş bir markayız. Tecrübeliyiz. Ancak sadece tecrübenin en iyisi olmak için yetmediğini biliyoruz. Bunun için de kendimizi daima geliştiriyor, dünyada güzellik sektöründe moda olan ne kadar akım varsa hepsini dikkatle yakından takip ediyoruz. Tabii ki isteğinize bağlı olarak da çalışmalarımızda uyguluyoruz.

Gelin saçı ve makyajı üzerinde çalışmamızın yanı sıra cilt bakımı, kaş, dudak ve kirpik güzelleştirme işlemleri de yapıyoruz. Önce sizinle bir araya gelerek neye ihtiyacınız olduğunu ayrıntılı şekilde konuşuyoruz. Tecrübelerimize dayanarak da uygulamalar hakkında detaylı bilgi veriyor, yapacağımız işlemlerin sizin üzerinizde nasıl duracağını görmenizi sağlıyoruz.

Bilmelisiniz ki her zaman hijyen koşullarını ön planda tutuyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların son teknoloji olmasına ve bakımlarının düzenli yapılmasına dikkat ediyoruz. Üstelik hafta içi ve hafta sonu hizmet sunarak size yardımcı olabileceğimiz zaman aralılarını çoğaltıyoruz. Böylelikle elbet uygun bir zaman aralığı bularak bizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Kalite bizim için çok önemli. Sizinle yakından ilgilenerek sadece samimi ilişkiler kurmakla kalmıyor, aynı zamanda en doğru uygulamaları bulmanıza ve güzelleşmenize yardımcı oluyoruz. Eminiz ki zaten çok güzelsiniz. Ancak ufak dokunuşların yarattığı büyük değişimleri de göz ardı edemeyiz.

Siz de Ankara güzellik merkezleri arasında yer aldığımız firmamızın şanslı gelinlerinden biri olmak, düğünden önce bizimle tanışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Özge Bilgin Kördemirci

  • Adres: Arjantin cad. 5/4 GOP Çankaya / AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!