Karşıyaka'dan Bir Aşk Hikayesi: Özün ve Bulut

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:09 dakika

21.03.2024

İzmir küçük hele Karşıyaka çok daha küçük!

Nasıl tanıştınız?

İzmir küçük hele Karşıyaka çok daha küçük! Biri direk arkadaşınız değilse bile illa bir arkadaşınızın arkadaşı oluyor. Öyle yine ortak bir arkadaşımızın özel bir günü için bir araya geldiğimizde- birbirimizi simaen tanıyor olsak da resmi olarak ilk orada- tanıştık.

Ya evlenme teklifi nasıl geldi?

Çok özel ve güzeldi. Kısaca böyle diyebilirim.

karşıyaka'dan bir aşk hikayesi: özün ve bulut

Düğün öncesi hazırlıklarınız ne kadar sürdü?

İkimiz de tez canlı insanlar olduğumuz için 7 ay öncesinden ne, nerede, kimlerle, nasıl yapılacak planlamıştık. O sebeple hiçbir kargaşa veya karmaşa olmadan gayet planlı ve düzenli geçti hazırlık sürecimiz. Allahtan hep aynı şeyleri sever ve beğeniriz o yüzden yaklaşık 7 ay öncesinden her şey genel hatlarıyla zaten hazırdı ve belliydi.

Tüm süreçte en çok keyif aldığınız şey neydi?

Birçok çift için düğün hazırlık süreçleri çok sancılı olur hatta birkaç evli arkadaşımız bize hep o düğün hazırlıkları zamanı bir gelsin sizi görürüz demişti. Ama bizim için her süreci gayet zevkli ve eğlenceliydi. Düğünümüzde eğlendiğimiz kadar o hazırlık sürecinde de çok zevk aldık.

karşıyaka'dan bir aşk hikayesi: özün ve bulut

Düğün organizasyonunuz ile ilgili ne tip detaylara önem verdiniz?

Sardunaki Otel’in sahip olduğu kendi detayları zaten çok güzeldi. O yüzden ek olarak aslında çok ayrıntılarla uğraşmadık. Yer zaten kendi halinde, kendi doğalıyla yeterliydi. Bizim için yemekler ve hizmet en önemlisiydi. Yemekler ve sunum harikaydı. Sonrasında zaten yemek, meze ve hizmetle alakalı çok güzel geri dönüşler oldu.

Düğün mekanınıza nasıl karar verdiniz?

Biz en başından beri düğünümüzün sıcak, samimi, doğal ve keyifli olmasını istedik. Sardunaki Konak Otel zaten bildiğimiz, çok beğendiğimiz ve kriterlerimize tamamen uygun bir yerdi. Bu yüzden ve vizyon olarak beklentilerimize de cevap vereceğine inandığımızdan Sardunaki Otel tercihimiz oldu.

karşıyaka'dan bir aşk hikayesi: özün ve bulut

Davetiye, nikah şekeri gibi tasarıma dayalı ürünleri nereden seçtiniz?

Davetiye ve nikah şekerlerini kendimiz tasarladık. Ben bu tarz şeylerle ilgilenmekten çok zevk alırım; o yüzden bu zevki başkasıyla paylaşamazdım.

Gelinlik ve damatlığı nereden seçtiniz?

Gelinliği düğünden üç ay önce görüştüğüm Yeliz Cengiz’e yaptırdım. Benim isteklerim doğrultusunda Yeliz tasarladı. Damatlığı ise Cacharel’den aldık. Bulut klasik damatlık istemedi, o yüzden ona yaza ve yere uygun güzel bir takım elbise seçtik.

karşıyaka'dan bir aşk hikayesi: özün ve bulut

Düğün günü unuttuğunuz bir şey oldu mu? Ne tavsiye edersiniz?

Her şey bir şekilde halloluyor. O gün çevrenizde size yardım etmekten mutluluk duyacak aileniz ve birçok arkadaşınız oluyor. Biz bir sorunla karşılaşmadık ama karşılaşsaydık da ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte çözerdik. Şunu fark ettim ki ne kadar stresli ve gergin olursanız o kadar sorunla karşılaşıyorsunuz ve aslında herkes çok eğlenirken siz mutsuz oluyorsunuz. O yüzden Düğün.com Çiftlerine rahat olmalarını ve ne olursa olsun anın tadını çıkarmalarını tavsiye ederim.

Kutlamalarınız esnasında geleneksel veya size özel bir şeyler gerçekleşti mi?

Biz çok geleneksel ailelere sahip değiliz. O yüzden geleneksel bir şey olmadı. Ama iki taraf da Selanik göçmeni. Bizim haberimiz olmadan Göçmen Tapani Bandosu ayarlanmış. Çok güzel ve keyifliydi

Balayınızı nerede geçirdiniz?

Bulut’un işi sebebiyle üç gün sonra iş başı yapmak durumunda kaldık. Bir ay sonra balayı niyetine gecikmeli olarak Sırbistan’a gittik.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

TÜLİN YEŞİLTAŞ

Düğün Tarihi: 26.05.2014


çok sade ve hoş bir düğün olmuş,umarım ömür boyu mutlu olurlar


Zerrin

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Çok samimi bir ortam olmuş düğün için :) Kutlarım.