Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Alyans by Stella
50

Merkez

Alyans by Stella

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2010 Yılından beri siz değerli gelin adaylarımız için birbirinden güzel gelinlik modelleri tasarlıyoruz. İşini aşkla yapan, her sorunuza cevap veren neşeli ekibimizle birlikte hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Peki Şanzelize Moda Yalova’nın verdiği hizmetleri öğrenmek ister misiniz?

Gelin adaylarımızın memnuniyetini amaçlayan bir marka olarak, tamamen içinize sinen gelinliği bulmanız bizim için çok önemli.! Bu yüzden aldığı eğitimlerle bu işin uzmanlığını almış güler yüzlü ekibimiz fiziğinizi, karakterinizi hatta düğün mekânınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak, özenle hazırladığımız kayık yakalı, düz kesim işlemeli, derin yırtmaçlı ve uzun kollu saten gibi tasarımları beğeninize sunuyor. Tarzınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca gelinliğinizin tamamlayıcı olarak gördüğümüz duvak, kuşak, bolero, eldiven ve gelin buketi gibi ihtiyaçlarınızı da bizden temin edebilirsiniz.

Modaevimizde birbirinden farklı, her zevke hitap eden gelinlik modellerimiz bulunuyor. Eğer modaevimizde hazır modellerimizden tamamen aklınıza sinen gelinliği bulamazsanız özel dikim olanağımızdan yararlanarak hayallerinizdeki gelinliğe ulaşabilirsiniz. Hazır modellerimizin tadilat işlemlerini 1-2 provada, özel dikim gelinliğinizi ise 1-4 provada size teslim edebiliyoruz. Bu yüzden özellikle özel dikim tercih edecek gelin adaylarımızın düğün gününden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmesi gerekiyor.

Gelin adaylarımızın hayallerini süsleyen gelinlikler dışında nişanlık ve abiye modellerimiz de bulunuyor. Özenle seçtiğimiz harika tasarımlarımız, ferah prova alanlarımız ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile nişanlık ve abiye seçiminize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Titizlikle hazırladığımız ve kalbinize dokunacağına gönülden inandığımız koleksiyonumuzu ferah mekânımızda bir kahve eşliğinde keşfetmeniz için sizi mağazamıza davet ediyoruz.
Şanzelize Moda Evi Yalova’ya nasıl ulaşacaksınız?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak "Randevu al" butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstanbul Cd. No:20/1 (254,56 km) 77100 Yalova

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!