Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Hakkında

2010 Yılından beri siz değerli gelin adaylarımız için birbirinden güzel gelinlik modelleri tasarlıyoruz. İşini aşkla yapan, her sorunuza cevap veren neşeli ekibimizle birlikte hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Peki Şanzelize Moda Yalova’nın verdiği hizmetleri öğrenmek ister misiniz?

Gelin adaylarımızın memnuniyetini amaçlayan bir marka olarak, tamamen içinize sinen gelinliği bulmanız bizim için çok önemli.! Bu yüzden aldığı eğitimlerle bu işin uzmanlığını almış güler yüzlü ekibimiz fiziğinizi, karakterinizi hatta düğün mekânınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak, özenle hazırladığımız kayık yakalı, düz kesim işlemeli, derin yırtmaçlı ve uzun kollu saten gibi tasarımları beğeninize sunuyor. Tarzınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca gelinliğinizin tamamlayıcı olarak gördüğümüz duvak, kuşak, bolero, eldiven ve gelin buketi gibi ihtiyaçlarınızı da bizden temin edebilirsiniz.

Modaevimizde birbirinden farklı, her zevke hitap eden gelinlik modellerimiz bulunuyor. Eğer modaevimizde hazır modellerimizden tamamen aklınıza sinen gelinliği bulamazsanız özel dikim olanağımızdan yararlanarak hayallerinizdeki gelinliğe ulaşabilirsiniz. Hazır modellerimizin tadilat işlemlerini 1-2 provada, özel dikim gelinliğinizi ise 1-4 provada size teslim edebiliyoruz. Bu yüzden özellikle özel dikim tercih edecek gelin adaylarımızın düğün gününden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmesi gerekiyor.

Gelin adaylarımızın hayallerini süsleyen gelinlikler dışında nişanlık ve abiye modellerimiz de bulunuyor. Özenle seçtiğimiz harika tasarımlarımız, ferah prova alanlarımız ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile nişanlık ve abiye seçiminize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Titizlikle hazırladığımız ve kalbinize dokunacağına gönülden inandığımız koleksiyonumuzu ferah mekânımızda bir kahve eşliğinde keşfetmeniz için sizi mağazamıza davet ediyoruz.
Şanzelize Moda Evi Yalova’ya nasıl ulaşacaksınız?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak "Randevu al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Cd. No:20/1 (254,56 km) 77100 Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şanzelize Moda & Tasarım Atölyesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.