Paris Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Önerilen Firmalar

Alyans by Stella
50

Merkez

Alyans by Stella

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün geceniz tamamen size özel olmalı! İşte tam da bu yüzden, Paris Modaevi Yalova’da güzel ve zevk sahibi gelinlerin tercihi!

Tarzınızı yansıtacak, kusursuz bir görünümle hayal ettiğiniz gelinlik modeli için benzersiz tasarımlar yapıyoruz. Stilist ve terzilerimizin de bulunduğu kalabalık bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Vücut tipinize uygun modelleri belirliyor, beden ölçülerinizi alarak üzerinize tam oturacak rötuşlar yapıyoruz. Özellikle dikkat ettiğimiz ayrıntılar hakkında detaylı bilgi de vermek isteriz.

Paris Modaevi’ni ziyarete gelen gelinlerimizle her yıla özel tasarlanmış kreasyonlarımızı inceliyoruz. Hazır model veya kişiye özel tasarım imkânı sunuyoruz. Kendinizi nasıl özel hissedeceğinizi iyi düşünmelisiniz, çünkü şüphesiz ki gecenin odak noktasınız! Bu yüzden belki de giydiğiniz en özel, unutulmaz parça olan gelinliğinizi tamamen istediğiniz gibi seçmelisiniz!

Biz de hayallerinizi gerçekleştirmek için kalıp çıkarmak ve stilinizi yansıtan detayları belirlemek için hazırlıklara başlıyoruz. Denediğiniz ve beğendiğiniz modellerle sentez yapıyoruz. Kumaş, güpür, pulet, taş ve tül seçimlerinizi de yaptıktan sonra modeli kesiyor, provalarda üzerinizde nasıl göründüğünü inceliyoruz. Gelinliğiniz son haline gelene kadar en az 1 ila 3 prova gerekli oluyor. Aşama aşama inceleme şansına bu sayede sahip olabiliyorsunuz. Düğün gününe haftalar kala hazır oluyoruz. Ancak yine de tedbirli davranıyor, en ufak olumsuzluğa bile yer vermiyoruz. Saç aksesuarları, duvak, kuşak, kemer, eldiven gibi parçaları da tasarlıyoruz…

Üstelik birbirinden özel söz, nişan ve kaftan modellerimizden de yararlanabilirsiniz. Evlilik hazırlıklarınızın tümünde yanınızdayız! Hayalini kurduğunuz; vintage, bohem, modern veya etnik tarzların tümünde alternatiflerle sizi şaşırtacağız!

Bizimle iletişime geçmek ve Yalova gelinlik mağazaları arasında fark yaratmamızı sağlayan modelleri incelemek için formu doldurabilirsiniz, “Randevu al” butonuna tıklayarak görüşme tarihi belirleyebilirsiniz. Hayalleriniz Paris Modaevi’nde gerçek olacak!

İletişim

Serpil Çolak

  • Adres: Süleyman Bey Mah. Sefabey Cad. No: 16-32 Merkez/ Yalova

Paris Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!