Kuğu Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Alyans by Stella
50

Merkez

Alyans by Stella

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, birbirinden farklı gelinlik modellerimizi beğeninize sunarak düğün günü muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Gelinlik seçiminde zorlanıyor ve aradığınız gelinliği bulmakta zorlanıyorsanız, Kuğu Moda Evi olarak yaratıcı fikirlerimiz ve sektördeki tecrübemizle size doğru yönlendirmeler yapıyoruz.

Tarzınıza en uygun modelini belirlerken sizi can kulağıyla dinliyor kendinizi içinde görmek istediğiniz modeli birlikte tasarlıyoruz. Gelinlik modelleri hakkında danışmanlık hizmeti veriyor, seçim konusunda bizim için ön planda olan detayları sizinle paylaşıyoruz. Vücut tipiniz, düğün konsepti ve mevsimi, organizasyon gerçekleştireceğiniz mekân özellikleri tasarımlarımızı yaparken kriterlerimizi belirliyor. Ayrıca katalogda gördüğünüz ya da kafanızda canlanan bir modelin aynısını da yapabiliyoruz.

Gelinlik seçiminde nelere dikkat ediyoruz?

-Vücut tipinize uygun modeller tasarlıyoruz. Size en çok yakışan vücut hatlarınızı en iyi şekilde gösteren, fazlalıklarınız var ise kapatan gelinlikler dikiyoruz.
-Kır bahçesinde havuz başında plaj düğünü konseptinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, şifon, tül ve organze gibi hafif kumaşlar kullanarak gelinliğinizi dikiyoruz. Böylece sizi fresh bir görünüme kavuşturan ve terletmeyen kumaş tercihlerimize bayılacaksanız. Balo salonunda, otelde ve tarihi bir mekânda organizasyon gerçekleştirecekseniz ise sert ve işlemeli kumaştan yapılan A kesim, balık ve prenses tipi modelleri tercih edebilirsiniz.
- Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvağınızda en önem verdiğimiz detaylardan biri renk uyumudur. Ayrıca gelinliğin modeli işlemesi ve tarzı da duvak seçimimizi etkiliyor. İşlemeli bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise gelinliği gölgede bırakamayacak tül duvakları tercihinde bulunabilirsiniz.

Gelinlik ve duvağınızı en 1 ve 3 prova arasına teslim ediyoruz. Modaevimiz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı geliş gidişlerinizde size ulaşım kolaylığı da sağlıyoruz. Kuğu Moda Evi Yalova hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. Koçal Apt. 32/1 Merkez Yalova

Kuğu Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!