Kuğu Modaevi

E-posta Gönder

Kuğu Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuğu Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Kuğu Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Kuğu Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Kuğu Modaevi Hakkında

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, birbirinden farklı gelinlik modellerimizi beğeninize sunarak düğün günü muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Gelinlik seçiminde zorlanıyor ve aradığınız gelinliği bulmakta zorlanıyorsanız, Kuğu Moda Evi olarak yaratıcı fikirlerimiz ve sektördeki tecrübemizle size doğru yönlendirmeler yapıyoruz.

Tarzınıza en uygun modelini belirlerken sizi can kulağıyla dinliyor kendinizi içinde görmek istediğiniz modeli birlikte tasarlıyoruz. Gelinlik modelleri hakkında danışmanlık hizmeti veriyor, seçim konusunda bizim için ön planda olan detayları sizinle paylaşıyoruz. Vücut tipiniz, düğün konsepti ve mevsimi, organizasyon gerçekleştireceğiniz mekân özellikleri tasarımlarımızı yaparken kriterlerimizi belirliyor. Ayrıca katalogda gördüğünüz ya da kafanızda canlanan bir modelin aynısını da yapabiliyoruz.

Gelinlik seçiminde nelere dikkat ediyoruz?

-Vücut tipinize uygun modeller tasarlıyoruz. Size en çok yakışan vücut hatlarınızı en iyi şekilde gösteren, fazlalıklarınız var ise kapatan gelinlikler dikiyoruz.
-Kır bahçesinde havuz başında plaj düğünü konseptinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, şifon, tül ve organze gibi hafif kumaşlar kullanarak gelinliğinizi dikiyoruz. Böylece sizi fresh bir görünüme kavuşturan ve terletmeyen kumaş tercihlerimize bayılacaksanız. Balo salonunda, otelde ve tarihi bir mekânda organizasyon gerçekleştirecekseniz ise sert ve işlemeli kumaştan yapılan A kesim, balık ve prenses tipi modelleri tercih edebilirsiniz.
- Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvağınızda en önem verdiğimiz detaylardan biri renk uyumudur. Ayrıca gelinliğin modeli işlemesi ve tarzı da duvak seçimimizi etkiliyor. İşlemeli bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise gelinliği gölgede bırakamayacak tül duvakları tercihinde bulunabilirsiniz.

Gelinlik ve duvağınızı en 1 ve 3 prova arasına teslim ediyoruz. Modaevimiz şehir merkezinde bulunduğundan dolayı geliş gidişlerinizde size ulaşım kolaylığı da sağlıyoruz. Kuğu Moda Evi Yalova hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. Koçal Apt. 32/1 Merkez Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuğu Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.