Nişantaşı Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

07.11.2019

Gelinlik arayışını hızlandırabilmen için birbirinden güzel gelinliklere sahip Nişantaşı gelinlik firmalarını bir araya getirdim. Burada hem gelinlik modellerini inceleme fırsatı bulacaksın hem de Nişantaşı'ndaki gelinlikçiler hakkında detaylı bilgi alabileceksin. Haydi, başlayalım...

Nişantaşı Gelinlik Mağazaları

Görsel Numarası: D1235839

Senin için Nişantaşı gelinlik firmalarına tek tıkla ulaşabileceğin, gelinlik modellerini inceleyip firmalar hakkında da bilgi edinebileceğin harika bir yazı hazırladım. Haydi, birlikte inceleyelim...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

4ONE Boutique

Tül ve Dantel - Fildişi - Düz - Bohem

Görsel Numarası: D110420

2013 yılında hizmet vermeye başlayan 4ONE boutique, gelinlik, ayakkabı, duvak, saç aksesuarı, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırı gibi ihtiyacın olabilecek her hizmeti alabileceğin bir modaevi. Firmada İtalya’nın ünlü gelinlik markası Alberta Ferretti, duvak markası Peter Langner ve el yapımı duvaklarıyla dikkat çeken Creazioni Francesca’nın yanı sıra Floransa’nın Avrupa’daki kraliyet ailelerinin düğünlerine imzasını atan Marzi adlı şapka markası ve Francesco, Loriblu ile Giorgio Lachini gibi köklü gelin ayakkabısı firmaları da yer alıyor. 4ONE Boutique’den senin için seçtiğim gelinlik, düz kesim ve sade bir gelinlik modeli. Tül askıları ve dantel detaylarıyla bohem esintisi veren bu gelinlik modelini özellikle dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına önerebilirim.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

4ONE Boutique

İstanbul

0850 241 1757


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Charmante By Nazlı Menekşe

Görsel Numarası: D171487

Nazlı Menekşe, kişiye özel stil danışmanlığının yanı sıra, cesur ve farklı olmayı isteyen gelin adaylarına da birbirinden iddialı gelinlik modelleri sunuyor. Özellikle taşlı, püsküllü ve asimetrik kesimli gelinlikleriyle göze çarpan firmadan örnek olarak seçtiğim bu gelinlik, dikdörtgen ve armut vücut tipindeki gelin adayları için oldukça ideal. Charmante By Nazlı Menekşe gelinliğin yanı sıra ayakkabı, eldiven, bolero, duvak, gelin kesesi, gecelik-sabahlık, gelin buketi, gelin iç çamaşırı, kuşak, şapka, şemsiye ve yelpaze seçeneği de sunuyor. Gelinlik fiyatlarının minimum 1000 ila 2000 TL olduğu firmanın özel dikim ve kiralama seçeneği de sunduğunu belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Charmante By Nazlı Menekşe

İstanbul

0850 241 1757


Rachel Bridal

Görsel Numarası: D345475

Romantik gelinlik modelleri arayan gelin adaylarını böyle alalım. Özellikle tül ve dantelli gelinlik modelleri ile öne çıkan Rachel Bridal, Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi’nde yer alıyor. “Prenseslere layık detaylarla öne çıkıyoruz.” diyen firmanın, gelinlikte en çok saten, tül, organze ve taftayı kullandığını söyleyebilirim. Şimdi gelelim firmadan senin için seçtiğim dantelli balık gelinlik modeline. Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimi bilmelisin. Tamamı tül ve dantel olan gelinlik ile saçlarını toplu kullanmanı öneriyorum. Mücevher kullanımını da şık ve sade bir küpeden yana tercih edebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Rachel Bridal

İstanbul

0850 241 1757


Oz Haute Couture

Askılı - Prenses - Tül ve Dantel - V - Beyaz

Görsel Numarası: Dantelli gelinlik

Nişantaşı’nda Abdi İpekçi Caddesi’nde bulunan Oz Haute Couture, profesyonel ekibi ve kaliteli gelinlik kumaşlarıyla oldukça iddalı bir gelinlik firması. Gelinliğin yanı sıra duvak, bolero, eldiven, şapka ve gelin kesesi de bulabileceğin Oz Haute Couture’dan senin için seçtiğim bu prenses gelinlik, özellikle balo salonu ya da otel düğünlerinde tercih edebileceğin bir model. Armut vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakıştıracağım bu prenses model ile saçlarını topuz ya da yarım topuz yaptırabilirsin. Ayrıca firmanın hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim hizmeti sunduğunu da söylemeliyim. Gelinlik fiyatlarının minimum 4000 TL ila 5000 TL olduğunu da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Oz Haute Couture

İstanbul

0850 241 1757


Matrons Gelinlik

Saten - Düşük Omuzlu - A Kesim

Görsel Numarası: D858101

Matrons Gelinlik özellikle taşlı prenses gelinlik modelleri ile öne çıksa da senin için firmadan seçtiğim gelinlik modeli dantel detayları olan bir A kesim model. Farklı, asil ve gösterişli bir gelinlik istiyorsan düşük kollu bu gelinlik modelini denemeni tavsiye ediyorum. Armut vücut tipine sahip gelin adaylarının rahatlıkla tercih edebileceği bu model ile ince ve şık bir duvak takabilirsin. Tabii sırt detayını gizlememek için saçlarını toplu kullanmanı öneririm. Gelinlik fiyatlarını soracak olursan da firmanın minimum gelinlik fiyatının 2000 ila 3000 TL’den başladığını bilmelisin. Ayrıca gelinlik diktirmek isteyen gelin adaylarına özel dikim hizmeti sunduğunu da buraya not düşüyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Matrons Gelinlik

İstanbul

0850 241 1757


Gelinnist Arzu Ayar

Askılı - Çiçek Aplikeli Tül - A

Görsel Numarası: D896908

Farklı gelinlik modelleri ve yalın çizgisi ile gelin adaylarının oldukça ilgi gösterdiği Gelinnist Arzu Ayar, gelin adaylarına özellikle kır düğünlerinde tercih edebilecekleri oldukça hoş tasarımlar sunuyor. Gelinliğin yanı sıra gelin kesesi ve duvak da temin edebileceğin firmadan senin için örnek olarak seçtiğim bu gelinlik 3 boyutlu çiçek aplikeli tül gelinlik modeli. Omuzlarındaki tül fiyonklarını kapamamak adına saçlarını toplu kullanmanı önereceğim bu modeli, açık alanda yapılacak düğünlerde rahatlıkla tercih edebilirsin. Gelinnist Arzu Ayar gelinliklerinin fiyatlarını öğrenmek istersen de minimum 5000 TL’den başladığını bilmende fayda var. Ayrıca firma hazır gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik diktirme hizmeti de sunuyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gelinnist Arzu Ayar

İstanbul

0850 241 1757


Niquie

İşlemeli - V - Yarım Balık

Görsel Numarası: D874100

Gelinliklerinde özellikle işlemeli ipek ve tül kumaşlar kullanan Niquie, sade ama farklı dokunuşlara sahip gelinlikleriyle öne çıkan oldukça profesyonel bir firma. Niquie’da sadece hazır model gelinlikler değil, senin için tasarlanacak olan özel dikim gelinlik seçeneğini de değerlendirebileceğini bilmeni istiyorum. Firmadan örnek olarak seçtiğim bu yarım balık gelinlik modeli, atletik vücut tipi ile kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına çok yakışacak. Omuzlarında bulunan dantel detaylarını gizlememek adına saçlarını toplu kullanmanı önereceğim bu gelinliği denemek için hemen firma ile iletişime geçmeni öneriyorum. Gelinlik fiyatları 5000 TL’den başlayan Niquie’da, bolero, duvak ve gelin kesesi bulabileceğini de unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sheda Modaevi

Kuyruklu - Prenses - V - Tül

Görsel Numarası: D894295

2001 yılından beri gelinlik sektöründe var olan Sheda Modaevi, özellikle tüllü, aplikeli ve işlemeli gelinlikler ile gelin adaylarını kendine hayran bırakıyor. Senin için modaevinden seçtiğim bu katlı tül etekli gelinlik, şık bir balo salonu ya da otel düğününde oldukça hoş görünecek. Yuvarlak göğüs kapları ve derin V dekoltesiyle beraber, belin hemen altından hareketli bir etekle kat kat aşağı indiği için özellikle dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına önereceğim bu modelle saçlarını açık ya da toplu kullanmak tamamen senin tercihin! Sheda Modaevi gelinlik fiyatlarına gelecek olursak minimum 4000 TL’den başladığını söyleyebilirim. Ayrıca özel dikim yaptıklarını ve gelinlik ile beraber firmada gelin kesesi, şapka ya da duvak da bulabileceğini de buraya not düşüyorum!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sheda Modaevi

İstanbul

0850 241 1757


Beyaz Butik

Görsel Numarası: D929503

Nişantaşı gelinlik modaevleri arasında 20 yıldır gelin adaylarına hizmet veren Beyaz Butik, her sezon dünya trendlerini yansıtan 200’den fazla gelinlik modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle dantelli gelinlik modelleri ile öne çıkan firmadan senin için seçtiğim bu 3 boyutlu dantel aplikeli A kesim gelinlik, armut vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak! Ayrıca Beyaz Butik gelinlik fiyatlarının minimum 3000 ila 4000 TL’den başladığını da söylemeliyim. Firmadan gelinliğin yanı sıra duvak ve gelin kesesi de temin edebileceğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Pronovias

Görsel Numarası: D285891

Gelinlik koleksiyonlarıyla yüzlerce gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştüren Pronovias, özellikle sade ve dantel gelinlik modelleri ile ön plana çıkan bir firma. Sadeliği kadar gösterişi de dengeli bir şekilde kullanan Pronovias’tan senin için seçtiğim bu gelinlik modeli de tıpkı bahsettiğim gibi. Yalnızca üst kısmı işlemeli olan A kesim gelinlik, etek kısmındaki tüllerle hoş bir denge yakalamış. Eğer armut vücut tipine sahipsen ve basit bir gelinlik giymek istemiyorsan kesinlikle bu gelinliği denemelisin. Unutmadan firmanın gelinlik fiyatlarının 5000 TL’den başladığını da belirtmek istiyorum. Yalnızca hazır model gelinlik hizmeti sunan firmadan ayakkabı, duvak, eldiven ve gelin kesesi de alabileceğini unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pronovias

İstanbul

0850 241 1757


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum