Miss Neshe Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çekmeköy, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Miss Neshe Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miss Neshe Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miss Neshe Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Miss Neshe Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Miss Neshe Gelinlik Hakkında

İşimiz hayalleri gerçekleştirmek ve bunu yaparken de en iyisi için çabalamak. Markamız Miss Neshe Gelinlik ile uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bunca yıllık geçmişimiz, tecrübelerimiz ve bilgi birikimimize rağmen asla rehavete kapılmıyoruz ve sürekli olarak değişen modaya ayak uydurmak için dünya trendlerini takip ediyoruz. İşimiz bir çiftin en özel ve tekrarı olmayan gününe hizmet etmek oldığu için her zaman çok daha büyük bir özenle çalışıyoruz.

Çekmeköy’ün Çamlık Mahallesi’nde bulunan mağazamızda birbirinden yetenekli tasarımcılar, terziler ve satış danışmanlarından oluşan harika bir ekibe sahibiz. Kendimize ait üç katlı binamızda hem atölyemiz hem de mağazamız bulunuyor. Burada tüm tasarımlarımızı sergiliyor, her zevke, bütçeye ve vücut ölçülerine sahip gelinlere hitap edebiliyoruz.

Gelinlerimiz için iki ayrı seçenek sunuyoruz; ilki mağazamızdaki birbirinden güzel hazır modeller, diğeri ise kişiye özel dikim. Eğer gelinimiz mağazadaki hazır modeller arasında yaptığı denemelerde bir gelinlik beğenirse onu satın alabiliyor veya kiralayabiliyor. Kendine özel bir tasarımla dünyaevine girmek isteyenlere ise tarzını ve beklentilerini karşılayacak özel çizimler yapıyoruz. Sonrasında ise tasarımı en kaliteli kumaşlar ve danteller kullanarak özenle dikiyoruz ve sahibine sağ salim teslim ediyoruz.

Çekmeköy gelinlikçileri arasında bulunduğumuzu zaten biliyorsunuz. Eğer bu bölgede veya İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunuyorsanız bizi terich edebilirsiniz. Sizi hayallerinizin beyaz gelinliği ile buluşturabileceğimizden ve %100 memnun kalacağınızdan çok eminiz. Çünkü tecrübelerimize, işimizi yapma biçimimize ve kalite prensiplerimize güveniyoruz. Eğer bize ulaşmak, mağazamızı ziyaret etmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken basit. Hemen bulunduğunuz sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgilerinizle doldurun ve alttaki “randevu al” butonuna tıklayın. İşte bu kadar, hayallerinizden tek bir tık uzaklıktasınız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çamlık Mah. Şahinbey Cad. No:88 Çekmeköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.