Miss Neshe Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Tailor Made Moda
50 1 7

Kadıköy

Tailor Made Moda

1 hafta
Özel Dikim
Aysel Çelebi Modaevi
151 9 10

Pendik

Aysel Çelebi Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
102 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İşimiz hayalleri gerçekleştirmek ve bunu yaparken de en iyisi için çabalamak. Markamız Miss Neshe Gelinlik ile uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bunca yıllık geçmişimiz, tecrübelerimiz ve bilgi birikimimize rağmen asla rehavete kapılmıyoruz ve sürekli olarak değişen modaya ayak uydurmak için dünya trendlerini takip ediyoruz. İşimiz bir çiftin en özel ve tekrarı olmayan gününe hizmet etmek oldığu için her zaman çok daha büyük bir özenle çalışıyoruz.

Çekmeköy’ün Çamlık Mahallesi’nde bulunan mağazamızda birbirinden yetenekli tasarımcılar, terziler ve satış danışmanlarından oluşan harika bir ekibe sahibiz. Kendimize ait üç katlı binamızda hem atölyemiz hem de mağazamız bulunuyor. Burada tüm tasarımlarımızı sergiliyor, her zevke, bütçeye ve vücut ölçülerine sahip gelinlere hitap edebiliyoruz.

Gelinlerimiz için iki ayrı seçenek sunuyoruz; ilki mağazamızdaki birbirinden güzel hazır modeller, diğeri ise kişiye özel dikim. Eğer gelinimiz mağazadaki hazır modeller arasında yaptığı denemelerde bir gelinlik beğenirse onu satın alabiliyor veya kiralayabiliyor. Kendine özel bir tasarımla dünyaevine girmek isteyenlere ise tarzını ve beklentilerini karşılayacak özel çizimler yapıyoruz. Sonrasında ise tasarımı en kaliteli kumaşlar ve danteller kullanarak özenle dikiyoruz ve sahibine sağ salim teslim ediyoruz.

Çekmeköy gelinlikçileri arasında bulunduğumuzu zaten biliyorsunuz. Eğer bu bölgede veya İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunuyorsanız bizi terich edebilirsiniz. Sizi hayallerinizin beyaz gelinliği ile buluşturabileceğimizden ve %100 memnun kalacağınızdan çok eminiz. Çünkü tecrübelerimize, işimizi yapma biçimimize ve kalite prensiplerimize güveniyoruz. Eğer bize ulaşmak, mağazamızı ziyaret etmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken basit. Hemen bulunduğunuz sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgilerinizle doldurun ve alttaki “randevu al” butonuna tıklayın. İşte bu kadar, hayallerinizden tek bir tık uzaklıktasınız.

İletişim

Katherina Kozachuk

  • Adres: Çamlık Mah. Şahinbey Cad. No:88 Çekmeköy/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!