Balıketi Gelinler İçin 5 Gelinlik Modeli

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:11 DK

07.12.2018

Herkesin 3-4 kilo fazlası olabilir. Sakın moralinizi bozmayın. Vücut tipine göre gelinlik modelleri ile daha ince görünebilirsiniz. Artık gelinlik moda evleri yarattıkları farklı model seçenekleriyle tüm fazlalıkları gizliyor. Siz de bu modelleri inceleyerek hayalini kurduğunuz gelinliğe bir adım daha yaklaşın…

Kollu Modeller

Bel bölgenizdeki fazlalıkları düşünüp gelinliğinizi seçemiyor musunuz? Gelinliğini kollarınızı örten tül veya dantel kollu gelinlik modelleri arasından seçerseniz oluşacak illüzyonda vücudunuzun üst kısmına oranla beliniz daha ince gözükecektir. Ayrıca gelinliğiniz içine korse giyerek daha toplu bir bel bölgesine sahip olabilirsiniz. Tabi bunu yaparken hangi mevsime hangi gelinlik uyar bilmeniz gerekiyor.

balıketi gelinler için 5 gelinlik modeli

Drapeli Modeller

Drapeli gelinlik modelleri, vücudunuzu sararak daha sıkı gözükmesini sağlar ve fazlalıklarınızı gizlemek için de çok etkili bir yoldur. Yumuşak geçişler ve kat kat işlenmiş detaylar, dikkatleri vücudunuzdan çok gelinliğinize odaklar.

balıketi gelinler için 5 gelinlik modeli

Tek Askılı Modeller

Omuzlarınızın dar olduğunu düşünüyorsanız biraz daha geniş gözükmeleri için tek omuzlu gelinlik modelleri arasından yapmalısınız tercihinizi. Ayrıca tek askılı modeller boyunuzun 4-5 santim daha uzun gözükmesini sağlar. Geniş kalçalı bir gelin adayıysanız, bu modelleri kullanırken kalçalarınızı gizleyecek bir etek modeli kullanmanız daha iyi olur.

balıketi gelinler için 5 gelinlik modeli

Kemerli Modeller

Bel bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek ve ince belli gözükmek istiyorsanız straplez ya da kemerli gelinlik modelleri tam size göre. Zarif tasarımlardaki gelin kuşakları, bel bölgenizi sıkılaştırarak çok daha ince bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır. Askısız oluşu hem omuzlarınızı daha geniş gösterecektir, hem de göğüslerinizi toparlayarak daha şık bir görüntü ortaya çıkartacaktır.

balıketi gelinler için 5 gelinlik modeli

Renkli Modeller

Cesur ve yeniliğe açık bir gelin adayıysanız, gelinlikte tek seçeneğinizin beyaz olmadığını da bilmelisiniz. Hatta uçuk pembe, fildişi ya da lila gibi renklerden oluşan renkli gelinlik tercih ederek özgür ruhunuzu tüm konuklara gösterebilirsiniz. Renkli aksesuarlar ve şık bir el buketi ile kusursuz bir gelin olmanız çok kolay!

balıketi gelinler için 5 gelinlik modeli

Testi çöz, sana en uygun gelinliği söyleyelim:

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

EG

Ece Gülce

17/10/2014

Çok yararlı bilgiler teşekkürler..


NE

Nazire Erguvan

17/10/2014

İşte aradığım makaleyi buldum ellerinize sağlık çok yardımcı oldu