Setr-i Nur Gelinlik Kayseri

E-posta Gönder

0850 532 7815

1 yorum

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Şapka

Kampanyalar ve Paketler

Setr-i Nur Gelinlik Kayseri

Gelinlik + Kınalık + Kuaför Hizmeti %45 İndirimli !

*Gelinlik *Bindallı *Porselen makyaj *Baş tasarım Ayrıntılı bilgi için arayın.

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Geçmişten günümüze hala ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz. Setr-i Nur Gelinlik Kayseri ailesi olarak bugüne Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi olan bir marka olmamız oldukça emek istedi. 2000 yılında 20 metrekarelik bir alanda hizmet hayatına başladığımız Setr-i Nur markamız bugün çok sayıda personeli bünyesinde barından bir mağaza zinciri. Türkiye’nin tesettür abiye ve gelinlik denildiğinde akıllara ilk gelen markalarından biri olmak sabır, çaba, kendini geliştirme azmi ve yenilikçi bakış açısını bünyesinde toplamaktan geçiyor. İşte bizim de tüm sırrımız bu.

Geçmişte tesettür gelinlik ve abiyeleri denildiğinde kadınlar çok fazla modelle karşılaşmıyordu. Klasik tarzda ve belli renklerde parçalardan öteye gidemeyen bu moda akışına farklı tarzlarımızla yenilik katmayı başardık. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu bakış açımızla da pek çok farklı tarzı bünyemizde bulunduruyor ve tesettür gelinlik giymek isteyen kadınlara yardımcı oluyoruz.

Sunduğumuz koleksiyonlarımız oldukça geniş ürün yelpazesinden meydana geliyor. Amacımız hem şık hem de rahat olmanız. Bunun için mağazamızı ziyaret ettiğinizde nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yol gösteriyor, düğün konseptiniz ve tarzınız doğrultusunda en hoş gelinliği bulmanızı sağlıyoruz. Düğün tüm detayların bir bütünü. Bu nedenle ortama uyumlu olmanız çok önemli. İster hazır modellerimizi isterseniz de özel dikim tasarım hizmetlerimizi düğününüz için değerlendirebilirsiniz. Üstelik sadece düğünlerde değil nişan ve kına gecesi gibi davetlerinizde de abiye modellerimizle oldukça göz kamaştırıcı görünebilirsiniz.

Kayseri gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Setr-i Nur Kayseri şubemizin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Ali Mor

  • Telefon: 0850 532 7815
  • Adres: Cumhuriyret Mah. Serdar Cad. No:7 Melikgazi

Setr-i Nur Gelinlik Kayseri Yol Haritası

1 yorum


P&O

Pınar & Orkun

Düğün Tarihi: 13.08.2020

Gelinlik konusunda çok kararsız kalmıştım. Hülya hanım sayesinde aklımdaki tüm soru işaretlerini kaldırdı. Hayallerimdeki gelinliğe kavuşmuş oldum. herkes tarafından çok beğenildi. teeşkkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!