Gülcan Gelinlik

E-posta Gönder

Gülcan Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Gülcan Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gülcan Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Gülcan Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Gülcan Gelinlik Hakkında

Kendinizi özel hissedeceğiniz günlerin başında gelen düğününüzde sevdiklerinizi büyülemek istemez misiniz? Gülcan Gelinlik farkını yaşayarak birbirinden güzel gelinliklerimizden tarzınızı en iyi yansıtacak bir modeli seçebilir, tüm hayran gözlerin üstünüzde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde ilk karşılamadan sunuma, provalarınızdan uğurlamaya kadar her süreçte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz modaevimizin kapısından eşsiz güzellikte bir gelin olarak çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kayseri gelinlik firmalarından en önemli farkımız; gelin adaylarımıza sunduğumuz her hizmette onları özgür bırakıyor olmamız! Vücut özelliklerinize ve beden ölçülerinize göre seçenekler sunarken kumaş seçimini birlikte yapıyor, işlemelerini ve tarzını beğeninize göre belirliyor, prova günlerini birlikte oluşturuyoruz.

Yenilikçi moda anlayışımız sayesinde en yeni trendleri ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen modelleri modaevimizde bulabiliyorsunuz. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinliklerimizin yanı sıra yaratıcılığın ve özgünlüğün hakim olduğu gelinliklerimiz ile düğününüzde benzersiz bir gelin olabilirsiniz. Her yılın modasını ve konseptini yakından takip ediyor, gelinliklerimizde de bunu net bir şekilde yansıtıyoruz.

Modaevimizde yalnızca gelinlik hizmeti vermiyor, doğum günleri, söz, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde giyebileceğiniz abiye, nişanlık ve kaftan modelleri de beğeninize sunuyoruz. Farklı tarz ve renkteki ürünlerimiz içinden size en çok yakışanı önereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Yüzünüzü güldüreceğimiz bir diğer konu ise fiyatlarımız! Kayseri gelinlik fiyatlarından farklılaşan fiyat politikamız ile hem zevklerinize hem de cebinize hitap etmek için sabırsızlanıyoruz. Gelinliğiniz için belirlediğimiz uygun fiyatlar ile Kayseri’deki ilk tercihiniz olmak için sabırsızlanıyoruz!

Bu bilgiler doğrultusunda Kayseri’de gelinlik ihtiyacınızı Gülcan Gelinlik ile karşılamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Harman Mah., Aşık Seyrani Cad., No:23, Develi, Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.