Diva Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Diva Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Diva Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Diva Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Diva Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Diva Moda Hakkında

Görkemli ve ışıltılı bir gelinlik modeli ya da sade bir nikâh elbisesi arayışındaysanız; tüm modelleri bulabileceğiniz Diva Moda’yı sayfasını incelemeye ne dersiniz?

39 yıldır tekstil sektöründe hizmet veren firmamız sadece gelinlik üzerine çalışmalar yapıyor. Her yıl farklı koleksiyonlara imza atan modaevimiz kendini geliştirmeyi ve gelişmeleri yakından takip etmeyi de ihmal etmiyor. Üstelik deneyimli kadrosu harika tasarımlarıyla ülke çapında ses getiriyor. Moda maceramıza ise Ankara’da başladık. Gelinlik adaylarının hayallerini gerçekleştikçe daha çok talep edilmeye başladık. Bu isteklere karşılık verebilmek adına ikinci şubemizi açtık. Şimdi ise Kayserili gelinlerin istediği gelinliği ulaştırıyoruz.

Siz de Kayseri gelinlik firmaları arasında düşlediğiniz gelinliği arıyorsanız ilk olarak yukarıda sizinle paylaştığımız modellerimizi inceleyin. İçinize sinen bir model varsa da bizimle iletişime geçebilir, Ankara’da bulunan mağazamıza kahvemizi içmeye gelebilirsiniz. Uzaktaki gelin adaylarıyla farklı şekillerde de bir süreç yürütebiliyoruz. İletişime geçtiğinizde tüm detayları konuşabiliriz.

Eğer özel bir dikim gelinlik talep ediyorsanız model, düğün mekânı ve vücut ölçülerinizi öğrenmek için buluşmamız gerekiyor. Aklınızda bir model yoksa tasarımcılarımız sizin için yeni bir model hazırlayabilirler. Eğer daha önce istediğiniz modeli gördüyseniz bize fotoğrafını da gösterebilirsiniz. Biz de size uyacak küçük dokunuşlar yaparak dilediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayabiliriz.

Gelinlik dışında bindallı ve kaftan modellerimiz de mevcut. Ayrıca duvak, çiçek, ayakkabı ve taç gibi aksesuarları da modaevimizden temin edilebiliyor. Her detayıyla görkemli ve kusursuz bir gelin olmanız için çalışıyor, Diva Modaevi’nin ayrıcalıklı dünyasına sizi davet ediyoruz.

Gelinliklerimizi toplamda 3 provada hazırlıyoruz. Bu süreç oldukça dikkat edilmesi ve verimli çalışılması gerekli olduğu için bizimle önceden iletişime geçmeniz gerekli. Şimdiden iletişime geçerek dilediğiniz gelinliğe ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise Diva Moda Gelinlik iletişim formunu doldurmak ve iletişim bilgilerinizi paylaşarak “Randevu al” butonuna tıklamak!

İletişim

 • Adres:

  MERKEZ - tunalıhilmi cad.117/1 Çankaya/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Diva Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.