Nidua Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şehitkamil, Gaziantep

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak

Önerilen Firmalar

Yüksel Modaevi
46 22

Şahinbey

Yüksel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Filizinn Moda Dünyası
50 1 23

Şehitkamil

Filizinn Moda Dünyası

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Peri masallarından fırlamış gibi görüneceğiniz bir gelin olmak istiyorsanız Nidua Gelinlik Gaziantep’te hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

Profesyonel, işinde uzman, yetenekli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte uzun zamandır moda sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda fotoğrafçılık hizmeti de sunarak düğünleriniz için ihtiyacınız olan hizmetleri yaptığımız kampanyalarla size uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Kaliteli kumaş kullanarak Avrupa standartlarında tasarımlar yapıyoruz.

Düğünden önce sizinle modaevimizde bir araya gelerek istediğiniz gelinlik modeli üzerine konuşuyoruz. Düğününüzün yapılacağı mevsimi, düğün mekanınızı ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak modellerin neler olduğu konusunda yardımcı oluyoruz. Modaevimiz içerisinde az sayıda bulunan hazır modellerimizi isterseniz deneyebiliyorsunuz. Bedeninize ve zevkinize uyarsa satın alabilirsiniz. Özel dikim yaptığımız mağazamızda istediğiniz gelinliği kullanılacak kumaştan aksesuarlara kadar detaylarıyla kağıt üzerine çiziyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkardıktan sonra gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Provalarla gelinliğinizin tasarımının tamamlanmasına şahitlik edebiliyorsunuz. Değişiklik yapmak istediğiniz detaylar olursa da provalar esnasında çekinmeden iletebilirsiniz.

Yaz düğünlerinde daha çok uçuşan ve rahat modeller tercih edilirken tüller ön plana çıkıyor. Gelinlerin daha sade olmayı tercih ettiği açık hava düğünlerinde işleme bakımından daha az aksesuarın kullanıldığı tasarımlar yapıyoruz. Kapalı salonlarda düğün yapılacaksa ise kabarık, prenses model, simli, dantelli ve parlak taşların yoğun olarak kullanıldığı modelleri öneriyoruz. Kış aylarında olan düğünlerde saten ve kalın kumaşlar ön plana çıkarken sahte kürkler ve tüyler de kullanılabiliyor.

Siz de Gaziantep gelinlik modaevleri içerisinde tarzınızı en iyi yansıtacak mağazayı arıyorsanız hizmet içeriklerimizi ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İncili Pınar Mahallesi Gazimuhtarpaşa Bulvarı Kepkepzade Park İş Merkezi No:8, 27090 Şehitkamil/GaziantepYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.