Mehmet Aygün Haute Couture

E-posta Gönder

  • Şehitkamil, Gaziantep.

Mehmet Aygün Haute Couture Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Mehmet Aygün Haute Couture Genel Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az

Mehmet Aygün Haute Couture Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet

Mehmet Aygün Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

{Mehmet Aygün Haute Couture} gelinlik fiyatları ne kadar?

Mehmet Aygün Haute Couture gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Mehmet Aygün Haute Couture} ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Helen, A kesim vb. Getirdiğiniz modelin benzeri elimizde varsa gösteriyoruz, yoksa uygun kumaş ve dantelleri temin ederek dikimini yapıyoruz."


{Mehmet Aygün Haute Couture} gelinlik teslim süresi ne kadar?

Mehmet Aygün Haute Couture gelinlik teslim süresi 1 haftadan az'dır.


{Mehmet Aygün Haute Couture} kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Mehmet Aygün Haute Couture 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


{Mehmet Aygün Haute Couture} aksesuar sağlıyor mu?

Mehmet Aygün Haute Couture, duvak, taç/toka aksesuarlarını sağlamaktadır.


{Mehmet Aygün Haute Couture} pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Mehmet Aygün Haute Couture pazar günü hizmet veriyor.


{Mehmet Aygün Haute Couture} düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Mehmet Aygün Haute Couture düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Mehmet Aygün Haute Couture Hakkında

Tamamen kişiye özel gelinliklerimizle 2019’dan bu yana hizmetinizdeyiz. Mehmet Aygün Haute Couture çatısı altında her zevke uygun modeller tasarlayan Gaziantep gelinlik moda evlerinden biriyiz. Geleneksel gelinlik modellerinin dışına çıkarak gelin adaylarımızın kendisine özel ve kişiliğini yansıtan tasarımlar yapıyoruz. Moda evimizde tesettür gelinlik modellerimizi deneyebilir, modern ve şık abiyelerimizle tüm özel davetlerinizde dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Deneyim

Gelinlik tasarımlarımızı ustalıkla ve titiz bir işçilikle dikiyoruz. Mehmet Aygün Haute Couture’da işini severek yapan bir ekibimiz var. Moda evimizde tarzınızı, beklentilerinizi ve üzerinizde görmek istediğiniz modelin en ince ayrıntılarını bile önemseyen bir hizmet anlayışına sahibiz. Moda trendlerini yakından takip ediyor ve yenilikleri her daim gelinliklerimize yansıtıyoruz. Kendinizi hem şık hissedip hem de rahatlıkla taşıyabileceğiniz geniş bir gelinlik kreasyonuna sahibiz.

Hizmetler

Moda evimize gelen gelinlerimizi önce tanıyoruz. Sizden düşlediğiniz elbise, düğün konseptiniz ve tarzınıza dair bilgileri aldıktan sonra sıra gelinlik modeline karar vermeye geliyor. Kumaş ve model seçimi sürecinde deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Genellikle 3 prova sonucunda gelinliğiniz hazır oluyor. Bu sürecin başından sonuna dek size destek oluyor ve isteğiniz modeli yaratmak için tüm taleplerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Henüz nasıl bir gelinlik istediğinize karar vermediyseniz, hazır modellerimizi de deneyebilirsiniz. Size en yakışacak modeli ararken Mehmet Aygün Haute Couture ekibi olarak size sunduğumuz birbirinden güzel ve zarif gelinlikleri deneyebilir ve sonunda en içinize sinen tarzı bulabilirsiniz. Gelinliklerimizi daha hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim edebilmek için hafta sonları da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tasarım / Tarz

Özel dikimde iddialıyız ve gelinlerimize zengin model koleksiyonları sunan Gaziantep gelinlik firmalarından biri olmaya özen gösteriyoruz. Aklınızda bir model varsa, üzerinde birlikte çalışabilir ve vücut ölçülerinize uygun hale gelmesi için gerekli eklemeleri yapabiliriz. Helen ve A kesim başta olmak üzere Mehmet Aygün Haute Couture’de birbirinden şık pek çok tarz görebilirsiniz. Dikimlerimizi gelinliğinize en uygun kumaş ve dantellerle yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Mehmet Aygün Haute Couture markasını tercih ettiğinizde sadece hayalinizdeki gelinliğe kavuşmakla kalmıyor, bolerodan kuşağa tüm aksesuarlarınıza da sahip olabiliyorsunuz. Duvak ve eldiven gibi önemli detayları size özel hazırlıyoruz. Gelin saçınızın modeline karar verirken gelinliğinizle uyumlu taç ve toka gibi aksesuarları da moda evimizden temin edebilirsiniz. Abiye modellerimiz ve nişanlıklarımız da beğenilen çalışmalarımızdan.

Kişiye özel tasarımlarımızla her yerde görebileceğiniz bir gelinlikten ziyade tamamen sizi anlatan bir elbise yaratmak için buradayız. Gaziantep gelinlik fiyatlarını incelediğinizde kaliteli ve zarif gelinliklerimiz kadar cazip kampanyalar sunduğumuzu da görebilirsiniz. Daha fazla gelinlik denemeden hayalinizdeki tasarıma kavuşmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak randevu alabilir veya sayfanın yanındaki formu doldurarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.