Yıldız Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

 • Mut, Mersin.

Ekiple Tanışın

Yıldız Kuaför & Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yıldız Kuaför & Gelinlik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yıldız Kuaför & Gelinlik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yıldız Kuaför & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yıldız Kuaför & Gelinlik Hakkında

Mersin’de düğünü yaklaşan gelin adaylarına özel bir teklifimiz var! Saç ve makyaj hizmetini çok uygun fiyatlarla, tecrübesi ve bilgi birikimleriyle kendilerini kanıtlamış uzman bir kadrodan almak istemez misiniz? Yıldız Kuaför & Gelinlik olarak sizi hayatınızın en güzel anına kusursuz bir şekilde hazırlarken sıcakkanlılığımız ve samimiyetimiz ile düğün stresinden de tamamen uzaklaşıyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajınızı kararlaştırmadan önce tarzınızı, beğenilerinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Daha önce gelin adaylarımızda uyguladığımız pek çok modelden hangisinin size daha iyi uyacağını görmek için bir ön prova gerçekleştiriyoruz. Hem saçınızı hem de makyajınızı belirlemek için pek çok kritere de önem veriyoruz. Mesela saç uzunluğunuz, saç renginiz, ten renginiz, yüz hatlarınız, gelinliğiniz, duvağınız ve düğün konseptiniz, saçınızı ve makyajınızı belirlerken dikkat ettiğimiz kıstaslar oluyor.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, her sene ürünlerimizi güncelliyor ve size layık olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Mersin kuaförlerinden farklılaşan en önemli özelliğimiz ise; tek bir isim altında düğün sektöründeki pek çok hizmeti sağlayabilmemiz! Kuaförün yanında gelinlik ve bindallı imkanı sağlayan bir modaevimiz, düğününüzü ve kına gecenizi organize edebildiğimiz bir organizasyon firmamız bulunuyor. Düğün ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.

Mersin’de düğününüze her konuda en iyi şekilde hazırlanmak için yalnızca Yıldız Kuaför & Gelinlik’e gelmeniz yeterli olacaktır. Sizi hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak buradan uğurlama garantisi sunuyoruz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.