Salon Enver Pehlivan

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Enver Pehlivan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Enver Pehlivan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Enver Pehlivan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Enver Pehlivan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Enver Pehlivan Hakkında

Mersin’de hizmet verdiğimiz Salon Enver Pehlivan’da uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyor ve yaşamlarının en özel günlerinden olan düğünleri için hazırlıklarına yardımcı oluyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin görünümüne ulaşmak için her şeyin tam da istediğiniz gibi olduğu bir sürecin içerisinde yer almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Salonumuzun içerisinde daima güler yüzlü bir atmosfer oluşturuyoruz. Dünyaca tanınan markaların en sevilen ürünlerini salonumuzda bulunduruyor ve size o malzemelerle hizmet veriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir iş ahlakıyla çalışıyor ve beklentilerinizin karşılığını bulmuş bir şekilde salonumuzdan yolcu ediyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekanı, gelinlik modelinizi ve beğendiğiniz saç ile makyaj tarzlarını uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız gelin saçı ve makyajları modellerimizden bazı örnekleri sizinle paylaşarak aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Saç yapınızı ve boyunu da göz önünde bulundurarak saçınızı yapıyoruz. Önce maşa ya da fön uygulamalarıyla şekillendiriyor ardından da topuz ya da salık bir kullanıma uygun şekilde tasarlıyoruz. Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi özenliyiz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak bir makyaj yapıyoruz. Ten renginize uygun fondöten uygulamalarımızla cilt tonunuzu eşitliyoruz. Kontur işlemiyle yüz hatlarınıza keskinlik veriyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla ön plana çıkararak etkileyici bir görünüme bürünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri içerisinde yer alan Salon Enver Pehlivan’ın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi duymak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve hayatınızın en güzel anlarında mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.