Salon Enver Pehlivan

E-posta Gönder

  • Erdemli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Salon Enver Pehlivan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Enver Pehlivan Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Enver Pehlivan Sık Sorulan Sorular

Salon Enver Pehlivan gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Enver Pehlivan gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Enver Pehlivan gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Enver Pehlivan gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Enver Pehlivan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Enver Pehlivan şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Enver Pehlivan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Enver Pehlivan ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Enver Pehlivan Hakkında

Mersin’de hizmet verdiğimiz Salon Enver Pehlivan’da uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyor ve yaşamlarının en özel günlerinden olan düğünleri için hazırlıklarına yardımcı oluyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin görünümüne ulaşmak için her şeyin tam da istediğiniz gibi olduğu bir sürecin içerisinde yer almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Salonumuzun içerisinde daima güler yüzlü bir atmosfer oluşturuyoruz. Dünyaca tanınan markaların en sevilen ürünlerini salonumuzda bulunduruyor ve size o malzemelerle hizmet veriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir iş ahlakıyla çalışıyor ve beklentilerinizin karşılığını bulmuş bir şekilde salonumuzdan yolcu ediyoruz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekanı, gelinlik modelinizi ve beğendiğiniz saç ile makyaj tarzlarını uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız gelin saçı ve makyajları modellerimizden bazı örnekleri sizinle paylaşarak aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Saç yapınızı ve boyunu da göz önünde bulundurarak saçınızı yapıyoruz. Önce maşa ya da fön uygulamalarıyla şekillendiriyor ardından da topuz ya da salık bir kullanıma uygun şekilde tasarlıyoruz. Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi özenliyiz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak bir makyaj yapıyoruz. Ten renginize uygun fondöten uygulamalarımızla cilt tonunuzu eşitliyoruz. Kontur işlemiyle yüz hatlarınıza keskinlik veriyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla ön plana çıkararak etkileyici bir görünüme bürünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri içerisinde yer alan Salon Enver Pehlivan’ın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi duymak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve hayatınızın en güzel anlarında mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.