Nurullah Yağmur Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Nurullah Yağmur Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Nurullah Yağmur Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurullah Yağmur Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nurullah Yağmur Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nurullah Yağmur Kuaför Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin gelin adayları için en önemli detaylarından biri de şüphesiz gelin saçı ve makyajıdır. Kusursuz görünmek isterseniz saçınız ve makyajınızın tarzınızı en iyi şekilde yansıtması, size uyması gerekir. Nurullah Yağmur Kuaför olarak tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünüyor, göz alıcı bir gelin olarak buradan ayrılmanızı sağlıyoruz. Deneyimlerimiz, profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile ihtiyacınız olan ne varsa eksiksiz sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Mersin’de iyi kuaför isteyenlerin ilk tercihleri olmak için girdiğimiz bu sektörde kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, sektörü ve değişen modaya ayak uyduruyoruz. En çok tercih edilen saç ve makyaj modellerini uygularken zevklerinizi de ön planda tutuyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi önemsiyor, istek ve ihtiyaçlarınıza göre hareket ediyoruz. Klasikleşen gelin başı modelleri yerine yaratıcılığımızı konuşturuyor, özgün tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Seveceğinizden eminiz!

Saç yapınız, saç renginiz ve saç uzunluğunuz gelin saçınızı belirlerken önemli kriterler arasında yer alıyor. Açık ve koyu renk saçlar için farklı modeller öneriyor, kısa, uzun, kabarık ya da dalgalı saçlar için farklı işlemler uyguluyoruz. Aynı zamanda saç aksesuarlarıyla da gelin başınızı tamamlıyoruz.

Gelin makyajınız için ise porselen makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Gece boyunca yüzünüzde bozulmadan kalacak makyajınız için ise öncesinde özel kremler kullanıyoruz. Cildinizin daha parlak görünmesini, adeta ışıldamasını sağlıyoruz.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünlerinde, makyaj malzemelerinde ve ekipmanlarımızda kaliteyi hissedeceksiniz. Hijyen kurallarına uygun olarak sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, bize olan güveninize her şekilde layık oluyoruz.

Bizi Mersin kuaför salonlarından farklı kılan imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Kazım Karabekir Cad. Erdemli /Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nurullah Yağmur Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.