Kuaför Mustafa Ceylan

E-posta Gönder

 • Merkez, Mersin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Mustafa Ceylan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Mustafa Ceylan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mustafa Ceylan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mustafa Ceylan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Kuaför Mustafa Ceylan Hakkında

Mersin’de düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde en güzel görünüme kavuşmak için gelin saçı ve makyajınızı yaptıracağınız kuaför arıyorsanız doğru sayfadasınız!

Kuaför Mustafa Ceylan olarak yıllardan beri Mersin’de evlilik heyecanı yaşayan gelin adaylarına hizmet veriyoruz. Sizinle beraber bu heyecana ortak olmak bizi daha işler yapmak konusunda teşvik ediyor. Sahip olduğumuz güler yüzlü ekibimiz sayesinde sizi oldukça rahat hissettirerek içinize en çok sinen modeli bulma konusunda yol gösteriyoruz. Yaz aylarında Kuaför Mustafa Ceylan Mersin’de oldukça yoğun oluyoruz. Düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı oldukça fazla talep alıyoruz. Bu sıkışık takvimde size de yer ayırabilmemiz için düğün tarihinizden 4 hafta önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin saçınızı yaparken en modern modelleri sizinle buluşturmaya çalışıyoruz. Sürekli yeni trendleri takip ederek kendimizi gerçekleştiriyoruz ki düğün gününüzde misafirlerinizin daha önce görmediği bir model ile karşılarına çıkabilin! Saçınızı yaparken aynı zamanda saçınızın yapısına ve uzunluğuna da dikkat ediyoruz. Bazı gelin adayları kafalarında bir model belirleyerek kuaförümüze geliyorlar. Ancak bu model başkası üzerinde güzel dururken size uygun olmayabilir. Bu sebeple yaptığımız bu incelemeler sonrasında saçınıza en uygun modelleri belirliyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Provalarda gelinliğiniz ile bu modeller arasından en beğendiğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca saçınız bozulmadan gece boyunca eğlenebilmeniz için özel spreyler kullanıyoruz. Bu sayede saçım bozulacak mı endişesine kapılmadan sevdiklerinizin tebriklerini kabul edebilirsiniz.

Gelin makyajınızı yaparken de gelinliğiniz, gelin saçınız ve yüz hatlarınıza özen gösteriyoruz. Bu sayede yüzünüzdeki tebessümü davetlilere en hoş şekilde aktarma fırsatına sahip oluyoruz.
Güzel gecenizde en hoş görünüme kavuşmak için Kuaför Mustafa Ceylan’ı tercih ediyor ve Mersin gelin başı fiyatları içinde en uygun olanları duymak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.