Kuaför Dilara Emoş

E-posta Gönder

 • Erdemli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Dilara Emoş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Dilara Emoş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Dilara Emoş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Dilara Emoş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Dilara Emoş Hakkında

Mersin Erdemli’de saç tasarımı ve makyaj hizmeti veriyoruz. Yılladır işimizi severek ve özenle yapıyor, bu sayede kendimizi geliştiriyoruz. Her zaman güzellik odaklı hizmet vererek kalitenin adresi oluyoruz. Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları konusunda da kadınların sıklıkla tercihi oluyoruz. Bu yüzden modayı takip etmeyi de unutmuyor, şıklığınızı saçınızla tamamlıyoruz. Makyajınız ile de güzelliğinizi belirginleştiriyoruz. Kuaför Dilara Erdemli’de her zaman hak ettiğiniz ilgi ile özenli hizmeti sunuyoruz.

Salonumuzu gelin saçı ve makyajı uygulamalarından yararlanmak için tercih ediyorsanız, sizi ön görüşmeye davet ediyoruz. Ön görüşme, isteğe bağlı düzenlenen saç ve makyaj provası, düğün günü için ayrı ayrı randevu düzenliyoruz. Her şeyi sistemli bir şekilde yaparak hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. İlk aşama olan ön görüşme ise bizim için en önemli aşama. Sizi doğru bir şekilde anlamak ve yorumlayarak saç tasarımını yapmak işimizdeki ustalığımızın kanıtı. Öte yandan isteklerinize uyan modelin yüz hatlarınıza ve gelinlik kesimine de uygun olması da son derece önemli. Bu yüzden uzmanlarımız örgü, topuz ve dağınık modelleri kişisel dokunuşlarla düzenliyor. Duvak ve saç aksesuarlarıyla şıklığınız tamamlanıyor. Gelin adaylarımıza harika bir haberimiz daha var. İstedikleri türban tasarımı ve duvak düzenlemeyi de yapıyoruz. Duvak ve türban aksesuarları yine şıklığın son parçaları oluyor.

Kuaför Dilara Emoş, makyaj uygulamaları için de kaliteli hizmet alabileceğiniz bir nokta. Öyle ki istediğiniz saç modeli ve düğün konseptiyle uyan makyaj uygulamaları yapıyoruz. Güzelliğinizi doğru makyaj uygulamalarıyla ortaya çıkarıyoruz. Doğal renkler ve sade uygulamalarla zarafetinize vurgu yapmak istiyoruz.

Gelin, Erdemli kuaför salonları arasında yer alan Kuaför Dilara Emoş iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın. Karar verirken kalitemizle Mersin kuaförleri arasında da ismimizden söz ettirdiğimizi bilmelisiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.