Gelin Saçınızı Ustalara Emanet Edin

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:16 dakika

09.01.2015

Güzellik ve bakım merkezleri ile 1974 yılından itibaren hizmet vermek olan Osça Vip Kuaför, bir gelinin tüm ihtiyaçlarını tek bir pakette toplayarak, uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan profesyonel servislerle özel gününüzde sizleri mutlu ediyor!

Firmanız hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

40 yıllık işletme bilgisi ve iş deneyimi ile birçok noktada zincir şubeleri olan bir firmayız. Tüm şubelerimizde aynı kalite ve hizmet standardını yakalamaya çalışarak iş ve meslek uygulamalarımızı sürdürüyoruz. Bizi diğer salonlardan ayıran başlıca özellik her müşteriyi özel sayıp kişiye özel çalışma yapmamız. Kişinin boy ve kilosunu, yüz şeklini, alın genişliği – darlığını, burun yapısını, saçının seyrek veya yoğun oluşunu, kıvırcık veya düz oluşunu kısaca her şeyini değerlendirip ondan sonra ne yapacağımıza karar veririz.

osca

Gelin adayları ne kadar önce sizinle görüşmeye gelmeli?

Gelin adayları 15 gün önceden bizimle görüşmeye gelmeli. Gelinliğin modeli, duvak, taç veya gelin çiçeği kesinleşmiş olmalı. Karar verme ve prova bir hafta önce olmalı ki ilave bir şeye ihtiyaç olursa sıkışıklık olmasın.

Gelin adaylarına saç ve makyaj modellerine karar verme aşamasında ne önerirsiniz?

Gelinlerin kendilerine uygun saç ve makyaj modellerini mutlaka işinin ehli, tecrübelerine güven duyulan usta kuaför ve makyözlerle beraber karar vermelerini öneriyoruz.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Studio Hanya
%10 İNDİRİM
26 10
Studio Hanya

Düğün.com Çiftlerine Özel Gelin Saç Ve Makyajı %10 İndirimle 1.000 TL!...

The Art Hilton Kozyatağı
%50 İNDİRİM
59 6 27
The Art Hilton Kozyatağı

Gelin Paketi %50 İndirimle 600 TL!...

Bu senenin saç ve makyaj modası ile ilgili ne söyleyebilirsiniz?

Bu senenin makyaj renkleri şeftali tonlarında yoğunlaşıyor. Saç modelinin ise her kişide farklı özelliklerle şekilleniyor olması sebebiyle kişiye özel yapılmasını daha doğru buluyorum.

Gelin saçı ve makyajı için verebileceğiniz fiyat nedir? Düğün.com çiftlerine uyguladığınız bir indirim var mı?

Gelin sacı ve makyajı 750 TL iken Düğün.com’a özel fiyat 600 TL’dir. Bizim için en önemli şey gelinin yapılan saçı ve makyajı ne kadar önemsiyor olduğu. Bizde aynı derecede önemsiyoruz. Sonuçta bizde yüzlerce davetlinin beğenisine sunulan bir eser gönderiyoruz, onun için bizim için de gelinin saçı ve makyajı çok önemlidir.

Osça Kuaför’den daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayn.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

S

Songül

14/10/2014

kişiye özel olması büyük avantaj