Gelin Saçınızı Ustalara Emanet Edin

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:14 dakika

29.06.2020

Güzellik ve bakım merkezleri ile 1974 yılından itibaren hizmet vermek olan Osça Vip Kuaför, bir gelinin tüm ihtiyaçlarını tek bir pakette toplayarak, uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan profesyonel servislerle özel gününüzde sizleri mutlu ediyor!

Firmanız hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

40 yıllık işletme bilgisi ve iş deneyimi ile birçok noktada zincir şubeleri olan bir firmayız. Tüm şubelerimizde aynı kalite ve hizmet standardını yakalamaya çalışarak iş ve meslek uygulamalarımızı sürdürüyoruz. Bizi diğer salonlardan ayıran başlıca özellik her müşteriyi özel sayıp kişiye özel çalışma yapmamız. Kişinin boy ve kilosunu, yüz şeklini, alın genişliği – darlığını, burun yapısını, saçının seyrek veya yoğun oluşunu, kıvırcık veya düz oluşunu kısaca her şeyini değerlendirip ondan sonra ne yapacağımıza karar veririz.

osca

Gelin adayları ne kadar önce sizinle görüşmeye gelmeli?

Gelin adayları 15 gün önceden bizimle görüşmeye gelmeli. Gelinliğin modeli, duvak, taç veya gelin çiçeği kesinleşmiş olmalı. Karar verme ve prova bir hafta önce olmalı ki ilave bir şeye ihtiyaç olursa sıkışıklık olmasın.

Gelin adaylarına saç ve makyaj modellerine karar verme aşamasında ne önerirsiniz?

Gelinlerin kendilerine uygun saç ve makyaj modellerini mutlaka işinin ehli, tecrübelerine güven duyulan usta kuaför ve makyözlerle beraber karar vermelerini öneriyoruz.

Bu senenin saç ve makyaj modası ile ilgili ne söyleyebilirsiniz?

Bu senenin makyaj renkleri şeftali tonlarında yoğunlaşıyor. Saç modelinin ise her kişide farklı özelliklerle şekilleniyor olması sebebiyle kişiye özel yapılmasını daha doğru buluyorum.

Gelin saçı ve makyajı için verebileceğiniz fiyat nedir? Düğün.com çiftlerine uyguladığınız bir indirim var mı?

Gelin sacı ve makyajı 750 TL iken Düğün.com’a özel fiyat 600 TL’dir. Bizim için en önemli şey gelinin yapılan saçı ve makyajı ne kadar önemsiyor olduğu. Bizde aynı derecede önemsiyoruz. Sonuçta bizde yüzlerce davetlinin beğenisine sunulan bir eser gönderiyoruz, onun için bizim için de gelinin saçı ve makyajı çok önemlidir.

Osça Kuaför’den daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayn.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

songül

Düğün Tarihi: 14.10.2014


kişiye özel olması büyük avantaj