Gelin Saçı ve Makyajı Firmanızla Bunları Konuşun

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:37 DK

29.11.2013

Gelin saçı ve makyajınızı yaptırmak için anlaşacağınız firmaya ne istediğinizi tamamen anlatmanız gerektiğini unutmayın. Tüm hazırlıkları özenle yaparken gelin saç modeliniz ve makyajınız arka planda kalmasın, geceye damgasını vursun istiyorsanız okumaya devam edin!

Kişisel Tarzınızı Anlatın

Gelin saçınız ve makyajınızın kusursuz olması için; binlerce model arasından en beğenilen, en çok kullanılan modeli değil, tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz. Bu sebeple gelin saçınıza karar verirken sizi baştan yaratacak sihirli ellerin dokunuşuna kendinizi bırakmadan önce; ne istediğinizden emin olarak onlara neleri beğenip sevdiğinizi, kişisel tarzınızı anlatmalısınız. Gelin saçı özel bir model olduğundan kısıtlı bir alanı olacağını düşünmeyin, siz nasıl bir gelin olmak isterseniz bütün sınırlar orada bitecektir.

kisisel_tarziniz

Beğendiğiniz Modelleri Gösterin

Gelin saç ve makyajınız için çalışacağınız kişiler elbette bu işin uzmanı. Ama hem sizin için bir ilk hem de onlar için yeni bir gelin adayı söz konusu. Kuaförünüz deneyimleri ve görüşleriyle sizi yönlendirecektir ancak kendi beğenilerinizi daha rahat anlatabilmek için gelin saçı ve makyajı modellerini incelemeli, beğendiğiniz modellerin görselleri ile görüşmeye gitmelisiniz. Kuaförünüz ne istediğinizi gördüğünde size uygun ufak değişiklerle düşündüğünüz gelin saçınıza sahip olmanızı sağlayacaktır.

modelleri_gosterin

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Studio Hanya
HEDİYE
26 10
Studio Hanya

Bir Nedime Saçı Hediye!...

Fatih Sarıkaya
%25 İNDİRİM
43 9
Fatih Sarıkaya

Kına Saç ve Makyaj %25 İndirimle 750 TL!...

Fiziksel Özelliklerinize Dikkat Çekin

Bu özel günde baştan ayağa mükemmel olmayı istediğinizi biliyoruz. Bunu kuaförünüze de anlatın; yüzünüz ve saçlarınızda beğenmediğiniz kısımları gizlemesini ve hoşunuza giden kısımları ise öne çıkarmasını isteyin. Alnınıza düşen bir tutam sizi mutlu ediyorsa veya kulaklarınızın görünmesini istemiyorsanız, çekinmeden anlattığınız takdirde kuaförünüz bunun için gerekli değişiklikleri yapacaktır. Eğer makyajınızı pastel tonlarında seviyorsanız buna uygun bir yol izleyecek ya da bronz görünmek isterseniz makyajınızı buna göre düzenleyecektir.

fiziksel_ozellikler

Provalar Ne İçin

Kuaförünüzle anlaştınız, birkaç model beğendiniz ve duvağınızı alıp gittiniz kuaföre. İlk denemelerin istediğiniz gibi sonuç vermeyebileceğini de bilerek hareket edin ve hemen umutsuzluğa kapılmayın. Ufak değişikliklerle moralinizi bozmanıza hiç gerek yok! Kuaförünüzün sizi anladığına emin olduktan sonra sadece düşündüklerinizi uygulama kısmı kalıyor ki birkaç sefer sonra yüzünüze ve duvağınıza uygun modeli oturtacak, o geceye özenli hazırlığınızı tamamlamış olacaksınız.

provalar

Ücret ve İndirimleri Sorun

Elbette en güzel modeli yaptırıp en usta kuaförle çalışacaksınız. Ancak düğün hazırlıkları, balayı masrafları derken bütçenizde gelin saçınıza ne kadar alan oluşturabileceğiniz de çok önemli. Eğer daha çok masraf gerektiren kalemler için rahatlamak istiyorsanız gelin saçı ve makyajı indirimlerimizi mutlaka inceleyip, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalardan faydalanın.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

T

Tomris

14/10/2014

oturup ilkönce muhakkak konuşmak gerekiyo. tarzınıza zıt içinize sinmeyen bi saçla evlenmek istemez kimse


A

Asena

14/10/2014

en önemli aksesuarınızın saçlarınız olduğunu unutmayın