Gelin Saçı ve Makyajı Kocaeli

Zeynep Seyhan Make Up

Zeynep Seyhan Make Up
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeynep Seyhan Make Up Hakkında

Zeynep Seyhan MakeUp, 2018 yılında temelleri atılan bir saç ve makyaj atölyesi olarak ortaya çıktı. Zeynep Seyhan, kendi stüdyosunu kurmadan önce bağımsız bir şekilde çalışarak ismini Türkiye'nin dört bir yanına duyurdu. Büyük bir talep ve geniş bir kitle ile etkileşimde bulunabilmek adına Zeynep Seyhan Make Up markasını hayata geçirdi. Sabit stüdyosu Sakarya'da konumlanmış olmasına rağmen, işlerini şehirler arası bir düzleme taşıma konusunda kararlı. Bu sayede gelinlere iddialı saç ve makyaj hizmetini sınırlamadan sunmakta.

Deneyim

Kuaför Zeynep Seyhan, İzmit gelin saç makyajı konusundaki uzmanlığını, 8 kişilik temel bir ekiple başarıyla icra ediyor. Özellikle büyük etkinliklerde veya yoğun dönemlerde gelen taleplere anında karşılık verebilmek amacıyla, profesyonel ellerle iş birliği yaparak ekibin sayısını arttırıyor. Zeynep Seyhan Make Up, sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde paylaştığı işler ve deneyimlerle kendine bir kimlik kazandırıyor. Bu sayede profesyonel çalışmalarını öne çıkararak potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtma imkanı elde ediyor.

Hizmetler

Gelinler için sunulan hizmetler sadece saç ve makyajla sınırlı kalmayıp aynı zamanda manikür ve pedikür gibi uygulamaları da içeriyor. İşini yaparken kullandığı ürünlerin marka ve kalitesine özel bir önem veriyor ve seçimlerini dünya genelinde tanınan isimler arasından yapıyor. Estee Lauder, Natasha Denona, Dior, Charlotte Tilbury, Too Faced, NARS, MAC gibi yüksek kaliteli ve profesyonel makyaj ürünlerinin yanı sıra rujlarda da Bobbi Brown markasını tercih ediyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj trendlerini yakından takip eden ve bu trendleri uygulamaya koyan kuaför, öncelikle gelinlerin kişisel tarzlarını, düğün mekanlarını ve gelinlik modellerini öğreniyor. Ardından yüz yapılarına ve sağlanan bilgilere dayanarak önerilerde bulunuyor ve bu önerileri hayata geçiriyor. Her saç modelini ustaca şekillendiriyor ve genellikle en çok talep gören soft makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor. Cildin doğal güzelliğini ortaya çıkaracak doğal ve hafif bir görünümle ilgili makyaj çalışmaları yapıyor.

Estetik ve güzellik anlayışınızı vurgulayacak özel tasarımlarımızla büyülü gecenizde yanınızda olmaktan büyük bir keyif duyuyoruz. Sizi en iyi şekilde temsil edecek şıklığı sunabilmek için sabırsızlıkla sizleri bekliyoruz. Zeynep Seyhan Make Up ile işbirliği yapmayı düşünüyorsanız lütfen en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçiniz.İzmit gelin kuaför fiyat araştırmanıza firmamızın verdiği teklifi dahil etmek istiyorsanız “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    İzmit

  • Haritadaki Konumu

    Zeynep Seyhan Make Up Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.