Taylan Özat Kuaför

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Taylan Özat Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Taylan Özat Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Taylan Özat Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Taylan Özat Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Taylan Özat Kuaför Hakkında

Hayatınızın en güzel anlarında güzelliğiniz emanet etmek, saç ve makyaj uygulamalarıyla kaliteli hizmet almak için Taylan Özat Kuaför Salonu tam da aradığınız adres!

İzmit kuaför salonları arasında yer alan salonumuz, markamızın kurucusu Taylan Bey’in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla gelin adayları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yenilikçi bakış açımız ve öğrenme odaklı yapımız sayesinde her zaman en iyi hizmetin adresi oluyoruz. Bunun için mesleki öğrenmeye önem veriyor, eğitimlere ve ünlü markaların ürün seminerlerine katılıyoruz. Bu sayede tasarladığımız saçlar her zaman özgün ve makyaj uygulamaları modanın trendlerine yakışan tonlarda oluyor. Ancak gelin adaylarının isteği de bizim için çok önemli. Şimdi, sizi yakından tanıyarak en doğru uygulamalar için hazırlıklara başlayalım:

Düzenlediğimiz ön görüşmede cilt ve saç yapınızı inceliyoruz. Güzelliğinize ışık tutacak uygulamalar için doğru kararı vermeye odaklanıyoruz. Cilt yapınıza uygun ürün seçimini yapıyor, kaliteden ödün vermeden ünlü markaların makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Porselen makyajın kalıcılığı ve cildinizin kusursuz görünümü için ürün seçimi en önemli aşama. Bu arada profesyonel bakış açısıyla makyaj sanatçılarımızdan tonlama ve renk seçimleri için de tavsiyeler alabilirsiniz. Doğal güzelliğinizle göz kamaştıracağınız gelin makyajını provada tamamladığımızda “İşte bu” diyeceğinizden şimdiden eminiz!

Saç tasarımı konusunda da son derece iddialıyız. Topuz, örgü ve dağınık saç modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Taylan Bey, saç uzmanı olarak şıklığınızı tamamlayacak en özel modeli sizin için tasarlamaya hazır. Dilerseniz, düğün öncesi renklendirme, kaynak ve model kesimlerle imajınızı yenilemek için randevu alabilirsiniz. Fark yaratan saç modelinizle bir moda ikonu gibi görüneceksiniz. Salonumuzda türban bölümü olduğunu da biliyor muydunuz?

Size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunmak için çalışan ekibimizle tanışarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz? Taylan Özat Kuaför İzmit iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.