Saloon Vogue

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Saloon Vogue Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Vogue Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Vogue Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Vogue Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Vogue Hakkında

Saloon Vogue İzmit ailesi olarak, deneyimli ve alanında uzman kadromuzla birlikte, siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kuaför salonumuzda sizin için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, manikür, pedikür, depilasyon, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sizi hazırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir gelin görünümüne sahip olmak istediğinizi, düğün mekanınızı, konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Ardından, tüm bu unsurlara uyacak şekilde bir saç modeli ve makyaja birlikte karar veriyoruz.

Saç modeliniz için, salon düğünlerinde genellikle topuz yapılmış saçları tavsiye diyoruz. Yüz şeklinize göre kusursuz bir şekilde toplanmış bu saçlarla, tüm gözler üzerinizde olacak! Kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalı saçlarla birlikte örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız minik çiçekli saç aksesuarları, konsepte uyumlu romantik bir hava yaratacaktır!

Makyajınızda ise, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür uyguluyoruz. Ardından, etkileyici bakışlara sahip olmanız için buğulu bir göz makyajıyla devam ediyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

İzmit kuaför salonları arasında siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetlerden söz ettik. Bu eşsiz imkanlardan ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.