Retro Salon

Retro Salon Hakkında

Düğün günü güzelliğinizi profesyonel ve deneyimli ellere teslim etmek istiyorsanız, daha fazla en iyi Kocaeli gelin kuaförü nerede diye aramanıza gerek yok. Retro Salon’da gelin adaylarımıza geleneksel güzellik ve bakım hizmetlerinin yanı sıra kapsamlı gelin paketleri hazırladık. Dünyaca ünlü markaları kullanıyor, düğün gecenizde saç ve makyajınızın kalıcı olduğu kadar içinize sinecek şekilde olması için dört dörtlük bir hizmet veriyoruz.

Deneyim

4 yıl önce hayata geçirdiğimiz Retro Salonu’muzda güzellik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekibimiz var. Makyaj ve saç alanında uzman 2 arkadaş birlikte çalışıyoruz. Butik bir hizmet verirken gelinlerimizle daha fazla ilgileniyor, isteklerini ve beklentilerini çok daha sağlıklı karşılıyoruz. Bugüne dek Kocaeli ve çevresindeki pek çok gelinimizin ve sevdiklerinin güzelliğini ortaya çıkarıp mutlu günlerinde yanlarında olduk.

Hizmetler

Kocaeli gelin kuaför paketimizi incelediğinizde pek çok hizmeti verdiğimizi görebilirsiniz. Retro Salonu tercih eden gelin adaylarımıza manikür, pedikür, ağda, saç kesimi ve renklendirme gibi geleneksel hizmetleri verebiliriz. Ayrıca altın oranla kaş alımı, kalıcı oje ve kalıcı makyaj, kirpik ve kaş laminasyonu gibi özel uygulamalarımız da bulunuyor. Saç bakım ürünlerimizde tercihimizi dünyaca ünlü Wella markasından yana kullandık.

Makyaj ürünlerimizde Coraline ve Myx gibi markaları tercih ediyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerde cildinizin ve saçınızın sağlığını korumak ve gerekli bakımları yapmak bizim için çok önemli. Düğün günü gelin hanımla birlikte 6 kişiye hizmet verebiliriz. Düğün tarihinizden yaklaşık 3 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde randevunuzu oluşturabilir ve o özel gün geldiğinde sizi tam da istediğiniz güzelliğe evinizde veya davet mekanında kavuşturabiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Retro Salon’daki gelin saçı tasarımlarımızda daha çok salaş modellere ağırlık verdiğimizi söyleyebiliriz. Gelinlere dair son moda saç ve makyaj gelişmelerini yakından takip ederek size her zaman güncel önerilerinde bulunuyoruz. Elbette asıl önemli olan gelin hanımın ne istediği. Aklınızda modelleri duvağınıza ve gelinliğinizin modeline göre birlikte değerlendirebiliriz. Düğün mekanı seçimlerinizi bile öğreniyor ve size en yakışan tarzı birlikte buluyoruz.

Retro Salonu tercih eden çiftlerimize peşin ödemelerde kolaylıklar sağladık. Her yerde görebileceğiniz saç modelleri ve fabrikasyon bir hizmet yerine butik bir işletme olmayı tercih ediyoruz. Düğün günü çiftlerimiz bizim misafirimiz ve sizi en güzel şekilde ağırlıyoruz. Hizmetlerimiz ve Kocaeli gelin saç makyaj fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Retro Salon Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Retro Salon Sıkça Sorulan Sorular

Retro Salon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Retro Salon ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Retro Salon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Retro Salon şehir dışında hizmet veriyor.

Retro Salon gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Retro Salon gelin saçı ve makyajı haricinde mekanda / evde hizmet, el / ayak masaj, manikür / pedikür, gelin paketi, düğün gruplarına hizmet, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.

Retro Salon düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Retro Salon düğün günü 6 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Retro Salon gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Retro Salon gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.