Özgür Köseren Beauty Saloon

E-posta Gönder

 • Karamürsel‎, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Özgür Köseren Beauty Saloon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Özgür Köseren Beauty Saloon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özgür Köseren Beauty Saloon Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özgür Köseren Beauty Saloon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Özgür Köseren Beauty Saloon Hakkında

Kocaeli, Karamürsel’de yetenekleri ile isminden söz ettiren Özgür Köseren ve profesyonel ekibimizle güzellik sektöründe yer alıyoruz. Yıllardır fark yaratan profesyonel makyaj uygulamaları, özgün saç ve türban tasarımları yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, kaliteden ödün vermiyor ve salonumuzda en iyi hizmeti sunmaya odaklanıyoruz. Kendimizi sürekli geliştirdiğimiz sektörde; yenilikleri, modayı ve sektörel değişimleri takip ediyoruz. Düğün günü şıklığınızı tamamlayan saç ve makyajınızla göz kamaştırmak isterseniz, sizi de salonumuza davet ediyoruz!

Özgür Köseren Beauty Saloon Karamürsel’de gelin adaylarımızla detayları konuşmak için ön görüşme düzenliyoruz. Bu sayede saç ve cilt yapınızı inceliyor, isteklerinizi de öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz şıklık için önce saç modeli özelinde konuşuyor, dilediğiniz hemen her modeli özgün tarzlarda tasarlayabiliyoruz. Tasarım sürecinde saç modelinin; yüz hatlarınıza, gelinlik ve duvak seçimine yakışmasına özen gösteriyoruz. Zarafetinizi ortaya çıkaran ve şıklığınızı tamamlayan saçınıza topuz, örgü veya dağınık modelleri stilize ediyoruz. Türban tasarımı konusunda da aynı hassasiyetle çalışıyoruz.

Sıra güzelliğiniz için yaptığımız makyaj uygulamalarına geldiğinde, cilt sağlığınızı da düşünerek hareket ediyoruz. Kusursuz güzelliğinizi doğal ve aydınlık dokunuşlarla ortaya çıkarıyoruz. Her zaman dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede hem sağlığınızı koruyor hem de kalıcı ve kusursuz uygulamalar yapabiliyoruz.

Düğün öncesi saç ve makyaj provası da gerçekleştirmek isterseniz, plan sürecine bir tarih daha ekliyoruz! Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları denilince akla ilk gelen markalar arasında yer alıyoruz. Ayrıca sunduğumuz güzellik uygulamalarıyla her geçen gün daha geniş bir kitleye de hitap ediyoruz. İşte tam da bu yüzden Kasım 2019’da yenilediğimiz salonda faaliyet gösteriyoruz. Türban tasarım, güzellik uygulamaları, el-ayak bakım, makyaj ve kuaför bölümlerimizde ekibimizin ustalığı ile güzelliğinize etki ediyoruz. Gelin adaylarına düğün öncesi bakım, kuaför uygulamaları gibi pek çok hizmet de sunabiliyoruz. Siz ne istediğinize karar verin gerisini Özgür Köseren Beauty Saloon ailesine bırakın!

Siz de Karamürsel kuaför salonları arasında Özgür Köseren Beauty Saloon’u tercih ediyorsanız, iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  4 temmuz Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı No:70 Karamürsel /Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.