Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Gelin makyajı uygulamaları ve saç tasarımları için aradığınız kaliteli hizmet, Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu’nda! Düğün günü aradığınız kaliteli hizmet ile birlikte hijyeni de salonumuzda bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışma düzeni, güler yüzü ve yetenekleri de sizi memnun edecek. Zabıtan Mahallesinde İstanbul yolu üzerinde yer alan salonumuza kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Düğün gününe hazırlanan gelin adaylarını istediği görünüme kavuşturmak için profesyonel makyaj sanatçılarıyla çalışıyoruz. Saç tasarımı konusunda uzmanlığı olan Halil Bey ile de yüz hatlarınıza yakışan özgün saç tasarımlarını yapıyoruz. Gelin adaylarını Halil Acar Kuaför İzmit’te düğün öncesi ön görüşmeye davet ediyoruz. Salonumuzda hoş bir sohbet eşliğinde tanışıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Görüşmede hayal ettiğiniz saç tasarımını öğrenmekle kalmıyor, saç ve cilt yapınızı da inceliyoruz. Bu sayede gerekli uygulama tekniklerini belirliyoruz. Düğünden önce gerçekleştirdiğimiz saç ve makyaj provası sayesinde düğün günü yapacağımız uygulamaları netleştiriyoruz. Hatta herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.

Gelin makyajında doğallığı ön planda tutuyoruz. Abartıdan uzak, canlı ve kusursuz bir makyaj uygulaması gerçekleştirmek için kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Saç tasarımı konusunda da aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Topuz, örgü ve dağınık saç modellerinde yüz hatlarınıza yakışan dokunuşları yapıyor, gelinlik ve duvak ile kusursuz bir şıklık yakalamanızı sağlıyoruz.

İzmit kuaför salonları arasında yer almamızı sağlayan saç ve makyaj uygulamalarının yanı sıra kalıcı kaş işlemleri, manikür ve pedikür alanlarında da hizmet veriyoruz. Gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği porselen makyaj kadar kalıcı makyaj ve plastik makyaj uygulamalarında da yetenekliyiz.

Gelin saçı ve makyajı denilince İzmit’te akla ilk gelen markalardan bir tanesi, Halil Acar Kuaför & Güzellik Salonu oluyor. Siz de güzelliğinizi ekibimize emanet etmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Karayolu Üzeri Zabıtan Mah. 92/1A İzmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.