Kuaför Melisa Güner

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Melisa Güner Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Melisa Güner Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Melisa Güner Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Melisa Güner Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Melisa Güner Hakkında

Gaziantep’te tarzıyla fark yaratmayı seven, düğün günü şıklığı ve güzelliğiyle göz alıcı olmayı hak eden her kadını Kuaför Melisa Güner’e davet ediyoruz. Doğru uygulamaları yapmak ve her zaman kaliteli ürünlerle cilt sağlığınızı korumak için dünyaca ünlü markaları tercih ediyoruz. Ürün seçiminde profesyonel makyaj sanatçıları ve saç uzmanlarımızı dinliyoruz. Bununla yetinmeyerek en iyi sonucu almak için markaların düzenlediği eğitim ve ürün seminerlerine de katılıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek için takip ettiğimiz daha pek çok eğitim var.

Gelin adaylarımıza düğün günü profesyonel makyaj uygulamaları, özgün tarzlarla saç ve türban tasarımı yapmak için de çalışıyoruz. Tekrarı olmayan bu değerli anları güzelliğiniz ve zarafetinizle taçlandırmak için salonumuzda faaliyet gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, güzelliğinize ve sağlığınıza etki edecek uygulamalar için hijyene de dikkat ediyoruz. Cilt sağlığınız için tüm önlemleri alarak salonumuzda randevu ile çalışıyoruz. Sizinle tanışmak için heyecanla bekliyoruz.

Kuaför Melisa Güner Şahinbey’de yer alıyor. Salonumuzda sizi uzmanlarımız karşılıyor, birlikte hoş bir sohbete başlıyoruz. Önemli detayları konuşuyor, makyaj uygulamaları için cilt yapınızı inceliyoruz. Gece boyunca kalıcı uygulamalar yapabilmek için kullanacağımız ürünleri seçerken cildinizin yapısına dikkat ediyoruz. Saç ve türban tasarımı için ise; gelinlik modeli, duvak, aksesuar seçimleri ile düğün konseptini öğreniyoruz. Bu sayede şıklığınızı tamamlayacak saç için kusursuz bir model tasarımı yapabiliyoruz.

Düğün günü geldiğinde; yüz hatlarınızı belirginleştiren makyaj uygulamalarını tamamlıyoruz. Güzelliğinizi kapatmayan saç ve türban tasarımıyla göz alıcı şıklığınızı tamamlıyoruz. Porselen makyajınız ve saç tasarımları için hemen her işlemi profesyonellikle yaptığımızı unutmayın. Düğün günü size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunmak için biz hazırız.

Gelin saçı ve makyajı için Gaziantep Şahinbey kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, Kuaför Melisa Güner iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.