Gelin Saçı ve Makyajı

Çivril Gelin Saçı ve Makyajı

Çivril Yasemin Bostan Kuaför

7.500-10.000 TL

Çivril Tuğba Kuaför

2.500 TL'den az

Çivril Hatice Kuaför

2.500-5.000 TL

Çivril Leman Kuaför

2.500-5.000 TL

Çivril Çitlembik Kuaför

2.500 TL'den az

Çivril Güler & Süheyla Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çivril Kuaförleri ve Hizmetleri

Çivril kuaförleri, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çeşitli hizmetler sunuyor. Saç ve cilt bakımı uygulamalarıyla hem gündelik hayatınızda hem de özel günlerinizde güzel görünebiliyorsunuz. Cildinizin ihtiyaçlarına yönelik leke giderici, nemlendirici ve peeling bakımlarıyla cilt sorunlarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Ayrıca keratin bakımı ve nem maskeleriyle saçınıza ısıl işlem ve boya yapılsa bile daha sağlıklı bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Çivril’deki kuaförler el ve ayakların daha güzel görünmesi için pek çok hizmet sunuyor. Manikür ve pedikür sırasında yapılan masajla hem rahatlıyor hem de bakımınızı yaptırabiliyorsunuz. Aynı zamanda tırnaklarınıza yeni bir hava katmak isterseniz; jel, protez ve akrilik tırnak hizmeti veren kuaför salonları da bulunuyor. Çivril kuaför salonlarında profesyonel bir hizmet alabiliyorsunuz.

Çivril güzellik salonları sadece günlük olarak değil, özel günlerinizde de size özel pek çok hizmet sunuyor. Gelin başı ve makyajı için oldukça deneyimli kuaförlerle çalışarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Ayrıca pek çok kuaför tarzınıza, yüz hatlarınıza ve gelinliğinize uygun olacak şekilde öneriler de sunuyor. Bu sayede düğün gününüzde kusursuz bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Çivril Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Çivril kuaför fiyatları alacağınız hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Bazı firmalar her ücret için ayrı bir fiyatlandırma sistemi uygularken, bazılarında özel günlere uygun paketler sunuluyor. Paketlerin içeriğinde saç ve makyaj hizmeti bir arada bulunduğu için daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Paket dahilinde olmayan ağda, solaryum ve cilt bakımı istekleriniz olursa, ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Çivril’de geniş hizmet yelpazesine sahip kuaförler müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunuyor. Özellikle Aşağı, Cumhuriyet ve Çarşı semtlerini incelediğinizde, cebinizi yormayacak fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Yaz ve bahar ayları gibi düğün sezonu olarak bilinen mevsimlerde, kış ve sonbahara kıyasla daha yüksek fiyatlar talep edilebiliyor. Düğün grubu hizmetlerinde kişi sayısı arttıkça avantajlı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün.

Çivril’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Denizli Çivril kuaförlerini incelerken ekibin profesyonelliğinden emin olmalısınız. Deneyimli bir ekibe sahip olan kuaförler sizin taleplerinize daha doğru bir şekilde karşılık verebiliyor. Ayrıca kuaför tercihinizi yaparken salonun hijyen koşullarına dikkat etmeniz sağlığınız açısından oldukça önemli. Bu yüzden her müşteriden sonra malzeme değişiminin ve sterilize işlemlerinin gerçekleştiğinden emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Çivril kadın kuaförleri çok çeşitli hizmetler sunsalar da özel günlerinizde aksilik yaşamamanız açısından verilen hizmetleri ve sunulan paketlerin içeriğinizi kontrol etmenizi öneriyoruz. Manikür ve pedikür hizmetlerinin yanı sıra; kalıcı oje ve tırnak tasarımı gibi hizmetlerin olup olmadığını araştırabilirsiniz. Ayrıca düğün paketlerinde saç ve makyajın haricinde bulunan hizmetleri sorabilirsiniz.

Çivril Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Çivril Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Çivril gelin saçı fiyatları istediğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Fön ve maşayla yapılan daha basit modeller uygun fiyatlı olurken, topuz modelleri daha yüksek ücretlendirilebiliyor. Ayrıca duvaklı bir model istiyorsanız da yapımın daha uzun sürmesi ve birkaç kişinin yardımıyla yapılmasından dolayı fiyatlar farklılaşıyor. Kuaförlerin fiyatlandırmasını öğrenerek bütçenize uygun bir model seçebiliyorsunuz.

Çivril gelin başı firmaları birbirinden farklı modellerle bu özel gününüzde kusursuz görünmenizi sağlıyor. Kısa ve uzun saçlara uygun pek çok gelin başı seçeneğiniz bulunuyor. Eğer kısa saçlara sahipseniz ve topuz gibi uzun saç gerektiren modeller tercih edecekseniz; çıt çıt, kaynak ve peruk gibi eklemeler yapılabiliyor. Ek saçın miktarı kadar da ücret ödemeniz gerekiyor.

Çivril Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Çivril kuaförleri verdikleri hizmet kapsamına göre fiyatlarını belirliyorlar. Fondöten, rimel, far, kalem ve rujdan oluşan gelin makyajınıza ek olarak takma kirpik ve kaş tasarımı gibi hizmetleri de dahil eden kuaför salonları bulunuyor. Ayrıca makyaj öncesindeki cilt bakımı ya da daha kalıcı ürünlerle yapılan porselen makyaj için ek bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Profesyonel ve yetenekli makyaj artistleriyle çalışan pek çok kuaför Çivril’de bulunuyor. Mayközlere ve kuaförlere olan talep arttıkça fiyatlarda da artma veya azalma yaşanıyor. Bunun yanında profesyonel makyaj artistleri makyajınızın davet boyunca kalıcı olması ve kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için kaliteli makyaj malzemeleri tercih ediyor. Dünyaca ünlü markaların kullanılması makyajın fiyatını arttırabiliyor.

Çivril Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları