Tuğba Kuaför

E-posta Gönder

 • Çivril, Denizli.

Ekiple Tanışın

Tuğba Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Tuğba Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuğba Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuğba Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tuğba Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz günden itibaren hayalini kurduğunuz şeylerden bir tanesi de gelin olmaksa bunun için en doğru yerdesiniz. Zira sizi baştan aşağı mükemmel bir gelin olabilmeniz için eksiksiz hazırlayabiliriz. Saçınızın her bir buklesinden tek bir kirpiğinize kadar görünümünüzü tamamlayan her detaya sizden daha çok dikkat edeceğimizden emin olabilirsiniz. Hem gelinlerimizi önemsememiz hem de yılların kazandırdığı tecrübe ile sizi güzeller güzeli bir gelin yapmayı çok isteriz. Dilerseniz karar verebilmeniz için önce kendimizi tanıtıp neler sunabileceğimizden bahsedelim.

Tuğba Kuaför olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve bulunduğumuz konum itibariyle Denizli Çivril kuaför salonları arasında bulunuyoruz. Burada işini çok seven, güler yüzlü ve oldukça profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özsen gösteren kadınları salonumuzda ağırlıyor ve onlara ihtiyaç duydukları hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Hizmetlerimiz arasında bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her hizmetin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Saç tasarımı başta olmak üzere; kesim, tüm ve dip boya, ombre, röfle, balyaj, renklendirme, topuz modelleri, türban tasarımı, porselen ve günlük makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri sayabiliriz.

Salonumuzda hijyen kurallarına dikkat ediyor, temiz bir ortamda konuklarımızı ağırlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında kullandığımız ekipmanın, ürünlerin ve tüm malzemelerin kaliteli markalar olmasına özen gösteriyoruz. Gelinlerimizi ağırladığımızda da onların en rahat ve stressiz şekilde hazırlanabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün konseptleri ve gelinlik modellerine dikkat ederek diledikleri modelde saç tasarımlarını yaptığımız gelinlerimizin saç aksesuar ve duvaklarını da başarılı şekilde yerleştiriyoruz. Porselen ve kalıcı makyajını da yaparak işlemi bitiriyoruz.

Çivril kuaförleri arasında seçiminizi yapacaksanız en iyi sonuç için Tuğba Kuaför olarak yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.