Güler & Süheyla Kuaför

E-posta Gönder

 • Çivril, Denizli.

Ekiple Tanışın

Güler & Süheyla Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Güler & Süheyla Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Güler & Süheyla Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Güler & Süheyla Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Güler & Süheyla Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzde istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağladığımız Güler & Süheyla Kuaför’de keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı istiyoruz. Saç tasarımı, kesim, boya, renklendirme, kişisel bakım hizmetleri sunduğumuz salonumuzda ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ve aynı zamanda güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin içinize sinmesi için uğraşıyoruz. Düğünden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Dilerseniz düğün günü sevdiklerinizle bir arada hizmet alabilirsiniz. Bunun için önceden bize sayı vermenizi istiyoruz. Size özel ekip oluşturuyor, hazırlıklarınıza aynı anda başlayıp bitiriyoruz.

İstediğiniz her saç ve makyaj modelini rahatlıkla uyguladığımız Güler Süheyla Kuaför’de bize sadece istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünleriyle çalışarak hem cilt hem de saç yapınızı koruyoruz. Saç ve makyaj tasarımlarımızı yaparken gelinliğiniz, düğün mekanınız, zevkleriniz ve yüz hatlarınız bizim için belirleyici oluyor. Kıvırcık bukleler, su dalgaları, farklı stillerde toplama şekilleri, kırık fön uygulamaları ve taçlarla süslenmiş saçlarınızla göz kamaştırmanızı sağlıyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önceliğimiz doğal ve sade görünmeniz oluyor. Göz yapınızı ve yüz hatlarınızı göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Önce makyaj bazını ve ten renginize uygun bir fondöteni başarıyla uyguluyoruz. Cilt tonunuzu eşitledikten sonra gözlerinize istediğiniz stili kolayca uyguluyoruz. Kaşlarınızı ve dudaklarınızı kalem yardımıyla belirginleştiriyoruz. Mutlaka aydınlatıcı ve bronzer uygulaması yapıyoruz. Tüm hazırlıklar bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız makyajın uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de Çivril kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren güzellik merkezimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.