Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Gelin Aksesuarı

Gelin ayakkabıları ve gelin duvağı, broşu, kuşağı, bolerosu gibi gelinliğini tamamlayacak tüm gelin aksesuarları modelleri burada!Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Neye Göre Seçilmeli?

Düğün ayakkabısı, düğün günlerinin en önemli aksesuarıdır. Sabah saatlerinden gece yarılarına kadar size eşlik edecek gelin ayakkabınız, hem şıklığınızı tamamlamalı hem de iyi bir konfor sağlamalıdır. Gelin ayakkabınızın modelini belirlemeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Mesela ayakkabı modelinizin gelinliğinizle bir bütünlük sağlaması sizi çok daha şık gösterecektir. Çok gösterişli ve taşlı bir gelinliğin altına dengelemek adına daha sade bir ayakkabı seçebileceğiniz gibi, sade bir gelinliğin altına da şaşaalı bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Aksesuar seçiminizi de ayakkabınız gibi gelinliğinize uygun olarak seçmelisiniz. Saçlarınıza ışıltı katacak gelin saçı aksesuarları, duvak, gelinliğinizin üzerine giyeceğiniz bolero, renkli kuşak ya da doğru gelinlik modelinde kullanıldığında oldukça zarif görünecek bir broş sizi istediğiniz mükemmelliğe kavuşturabilir.

Gelin ayakkabınızı seçerken bu sayfada bulunan galerileri inceleyerek ilham alabilir, sade, dantelli, taşlı, renkli ve fiyonklu gelin ayakkabılarından birini seçebilirsiniz.

Gelin ayakkabınıza karar vermeden önce mevsimine bağlı olarak hava durumunu göz önünde bulundurmalısınız. Eğer sonbahar, kış sezonunda evleneceksiniz ve düğün gününüz yağmurlu bir güne denk geliyorsa, en azından mekana gidene kadar gelin botları tercih edebilirsiniz. Kapalı mekan düğün organizasyonlarında istediğiniz yükseklikteki bir topuklu modeli seçebilir, dans etmekten hoşlanıyorsanız da yanınıza yedek bir düz gelin ayakkabısı alarak daha çok eğlenebilirsiniz. Çok yüksek topuklular için platformlu gelin ayakkabılarını tercih etmek size kendinizi daha konforlu hissettirecektir. Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi olan kır düğününü tercih eden çiftlerdenseniz, toprak zemini düşünerek topuksuz yani babet veya spor ayakkabı gibi bir gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Sahil düğünleri için de en ideal gelin ayakkabısı olarak gelin sandaleti seçimi, doğru bir karar olabilir.

Gelin aksesuarları gelinlerin küçük ama en can alıcı detaylarıdır. Özellikle duvak, hemen hemen her gelin adayının kullandığı bir aksesuardır. Duvağınız gelinliğinize uygun olursa hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Nasıl bir duvak modeli seçeceğiniz konusunda duvak şekilleri makalemiz size rehber olabilir. Saç aksesuarları da duvağınızla ve gelinliğinizle uyumlu içinde olmalıdır. Sade bir gelinlik ve kısa bir duvakla kullanacağınız mevsim çiçeklerinden hazırlanmış bir çiçek tacı ile vintage bir gelin olabilirsiniz. Straplez gelinlik modeli tercih ettiyseniz üzerine bolero alabilirsiniz. Broşları da sade gelinlikler üzerinde kullanarak, sadeliğinize zarif bir şıklık ekleyebilirsiniz. Bu sayfada bulunan galeriler gelin ayakkabınızı ve aksesuarlarınızı seçme konusunda size fikir verecektir.

Şehrindeki Tüm Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak gelin ayakkabı ve aksesuarlarına göz at, beğendiklerinin fiyatını öğren. Firmaları Görüntüle
Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları
Mağazaları Keşfet
Ayakkabı ve Aksesuar İndirimleri
Aksesuar Kampanyalarına Göz At
Ayakkabı ve Aksesuar Yazıları
Son Trendleri ve Fiyatları Öğren