Yedek Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:19 dakika

13.05.2022

Tüm düğün aksesuarlarınızı büyük bir özenle seçtiğinizi biliyoruz. Ama bunların içinde gelin ayakkabılarınız biraz daha öne çıkıyor çünkü bütün gün koşturup tüm gece dans etmek çok kolay olmayacak, o yüzden düğünde mutlaka yedek bir ayakkabı bulundurun. Peki yedek gelin ayakkabım nasıl olmalı mı diyorsunuz? İşte cevabı...

El işi ve Dantel Babetler

Salona ihtişamlı bir şekilde giriş yapmanıza olanak sağlayacak topuklu ayakkabınızı gelin ayakkabısı alırken dikkat etmeniz gerekenleri de unutmadan seçtiniz. Peki ya tüm gece dans etmenizi garantileyecek olan babetleriniz? Ayağınıza vurmaması için olabildiğince yumuşak gelin babetleri tercih edin. Ayrıca, el işi ve dantel babetleri seçerseniz şıklığınızdan da ödün vermezsiniz. Büyük taşlarla süslü sade babetler de en iyi seçenekler arasında.

el_isi

Cıvıl Cıvıl Renkler

Gelin ayakkabısında renklerden yanaysanız babetlerinizi de renkli gelin ayakkabıları arasından seçebilirsiniz. Gelin çiçeğinizle ve düğün dekorunuzla uyumlu bir babet çok şeker olacaktır. Üstelik bu babetleri düğünden sonra uygun kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda aradığınız her renk tonuyla öne çıkan balerin babetler de zarif ve canlı renkleriyle iyi bir seçenek olacaktır. Cıvıl cıvıl gelin ayakkabılarıyla siz de cıvıl cıvıl bir gelin olacaksınız.

civil_civil

Aşkınızın Hikayesi

Dilerseniz el yapımı ayakkabı üreten bir yerde seçeceğiniz babet üzerine boyayla aşk hikayenizi de resmettirebilirsiniz. Düğün tarihinizin yazılı olduğu, el ele tutuşmuş sevimli bir gelin damadın resmedildiği özel tasarım gelin ayakkabıları kesinlikle saklamaya değer olacak. Kumaş bir spor ayakkabı üzerine Bayan ve Bay olarak soy isminizi işletmek de romantik seçenekler arasında.

ask_hkayesi

Converse Tutkunlarına

Converse tutkunları kesinlikle neden bahsettiğimizin farkındalar! Evet, gelinlik altına Converse giymekten bahsediyoruz. Öyle şey de olur mu demeyin. Modern çiftler tüm tabuları yıkmakta sınır tanımıyor ve düğünün eğlence demek olduğunu çok iyi biliyorlar. Siz de spor ayakkabıdan vazgeçemeyen ve topuklu ayakkabı üstünde penguen gibi yürüyen gelinlerdenseniz converse gelin ayakkabısı tercih edin! Çekin spor ayakkabıları ve eğlenmenize bakın.

converse

Artık yedek gelin ayakkabılarınızı da hangi kriterlere uygun seçeceğinizi bildiğinize göre sıra alışverişe geldi. Düğün.com'un şehrinize özel düğün aksesuar sayfalarını inceleyerek kolayca gelin ayakkabılarınıza sahip olun!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Sinem G.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Converse rahat ve farklı ama pek hoş bir görüntü oluşturduğunu düşünmüyorum...


cemile

Düğün Tarihi: 14.10.2014


ah ahhh... ben bunu hiç hesaba katmamıştım kızlar. siz siz olun mutlaka yanınızda bir çift babet bulundurun!!!!!