Gelin Tokası Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:09 dakika

11.11.2020

Düğününde saçlarını son zamanların en trend gelin aksesuarlarından olan tokalarla hareketlendirmeyi düşünüyorsan, bu yazıyı sonuna kadar incele! Çünkü firmaların en şık gelin tokalarını senin için bir araya getirdik!

gelin tokası

Gelin Yan Toka Modeli

Düğün tokalarının birbirinden şık seçenekleri bulunuyor. Saç modeline göre bu modeller arasından seçimini yapabilirsin. Örneğin; sade bir sıkı topuz yaptırdıysan, bu ışıltılı yan toka modeliyle görünümüne hareket katabilirsin.

Bu şık tasarım hoşuna gittiyse Gelin Ürünleri ile iletişime geçebilirsin.

Gelin Ürünleri

Taşlı Gelin Tokası

İhtişamlı bir düğün yapacaksan, görünümüne ışıltı katmak için saç aksesuarlarından da destek alabilirsin. Örneğin; topuz ya da yarım toplu bir gelin saçı yaptırdıysan, Gözdem Modaevi’nin bu taşlı, çiçekli gelin tokasını tercih edebilirsin.

Gözdem Modaevi

Gelin Tarak Toka

Gelin toka modellerinin en kullanışlı seçeneklerinden olan tarak tokalar da son dönemler de oldukça popüler. Özellikle açık bıraktığın saçlarını, yandan toplayıp, Çemberimizde Gül Oya firmasına ait bu tarak toka ile tamamlayabilirsin. Bu tasarımı, firmayla iletişime geçerek tarzına uygun şekilde de yaptırabilirsin.

Çemberimizde Gül Oya

Nişan Saç Tokası

Özellikle bir konsept nişan ya da düğün organizasyonu yapacaksan, aksesuarların, temanla uyumlu bir görüntü için sana yardımcı olabilir. Örneğin; gümüş tonların hakim olduğu bir konsepte, Dandelion Design imzası taşıyan bu gelin toka setiyle uyum sağlayabilirsin.

Dandelion Design

Gelin Topuz Tokası

Son yılların en trend gelin aksesuarları arasında topuza ve atkuyruğuna dolanarak takılan tokalar da yer alıyor. 4ONE Boutique de bu tasarımların en şık örneklerini üreten firmalardan.

Firmanın gold tonlardaki bu çiçekli gelin saç tokasını dağınık topuzunda kullanabilir, göz alıcı bir görünüm yakalayabilirsin.

4ONE Boutique

Nikah Saç Tokası

Gelin saç tokaları, özellikle nikah törenlerinde en çok tercih edilen aksesuarlardan. Sadeliğiyle dikkat çeken, Aslı Togay Bride Accessories firmasının bu şık tasarımını nikahta, sade bir topuzla birlikte kullanabilirsin.

Aslı Togay Bride Accessories

Çiçekli Gelin Tokası

Kır düğünü yapacak gelin adayları, Şelale Yılal imzası taşıyan bu modele bayılacak! Rengarenk çiçeklerin kullanıldığı, petek tül detaylı bu gelin tokasını, ilkbahar aylarında yapılacak açık hava düğünlerinde kullanabilirsin.

Şelale Yılal

Ense Topuzu İçin Gelin Saç Tokası

Zarif bir topuza hareket katmak için, aynı zarafeti taşıyan, dikkat çekici bir toka tercih edebilirsin. Bunun için Narin Demirbaş Bridal Accessories’ın tasarımlarına mutlaka göz atmalısın!

Modeldeki pampas ve cipso çiçeklerin kullanıldığı bu toka, sonbahar gelinleri için ideal.

Narin Demirbaş Bridal Accessories

İncili Gelin Tokası

Modası asla geçmeyen incileri, gelin aksesuarlarında kullanabilirsin. Örneğin; Berna Bijuteri’nin incili toka, damat yaka iğnesi ve gelin tacının bir arada bulunduğu bu setini tercih edebilirsin.

Berna Bijuteri

Vintage Düğün Saç Tokası

Nostaljik tasarımlardan hoşlanan bir gelin adayıysan düğününde Aksesuarista’nın bu zarif gelin tokasını tercih edebilirsin. Özellikle yarım toplu saçlarla çok yakıştırdığımız bu modeli, duvak tokası olarak da kullanabilirsin.

Aksesuarista

Birbirinden şık gelin tokası modellerini sıraladık. Ancak şunu da söyleyelim: Seçeneklerin bu modellerle sınırlı değil. Şehrindeki gelin aksesuarı firmalarının da tasarımlarını inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilirsin.

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum