Asya Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Asya Rent A Car Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Asya Rent A Car Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti

Asya Rent A Car Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır


Araç Türleri

Jeep, Lüks araç, Spor araba, VIP araç

Asya Rent A Car Hakkında

Dünyada ilk bilinen kiralama uygulamaları M.Ö 2000'li yıllarda Sümerler döneminde tarım araçları kiralanmasında görülmüştür. Ortaçağda yaşanan gelişmeler atların, silahların zırhların özellikle şövalyeler tarafından kiralanmasına konu olmuştur.
Geçmişten günümüze kadar yaşanan çeşitli ekonomik gelişmeler yaşanan krizler sonrası finansman güçlüklerini aşmak isteyen firmalar tarafından kiralama yöntemi benimsenerek modern bir uygulama biçimi kazanmıştır. Günümüzde pek çok firma kısa dönem ve günlük araç ihtiyaçlarını kiralama yöntemiyle karşılamaktadır. Özellikle finansman kaynaklarını kendi iştigal konularında kullanmayı tercih etmektedir. Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin ağırlıklı olarak havayoluyla yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmaktadır.
İşte bu noktada oluşan talebi karşılamak amacıyla 2009 yılında firmamız hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız bakımlı sıfır km araçlarıyla firmaların günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Asya Rent A Car, Samsun genelindeki yapılanmasını tamamlayarak sektördeki seçkin firmalar arasındaki yerini hızla almaktadır.
Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.
Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız...

İletişim

  • Adres:

    Çiftlik mah. Şevketiye Cad. No:91 İlkadım

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asya Rent A Car Yol Haritası

Asya Rent A Car Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Betül & Oktay

Düğün Tarihi: 12.05.2016


çok başarılı bir firma organizyonları cok harika davsiye edebilirim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.