Gelin Arabası Manisa

E-posta Gönder

Gelin Arabası Manisa Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Gelin Arabası Manisa Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Gelin Arabası Manisa Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Pikap, Spor araba, VIP araç, Vosvos, Alternatif araç, Gelin Atı, Helikopter

Gelin Arabası Manisa Hakkında

Hayatınızda çıktığınız en özel serüven evlilik, değil mi? Her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarladığınız düğün hazırlıklarında gelin arabanız da bu yüzden çok önemli! Gelin alma, nikâh töreni, after parti hatta belki de balayı... Eşinizle ilk yolculuğunuz için tercih ettiğiniz klasik bir araba, lüks bir araç, Vosvos veya Limuzin harika olabilir. Peki, çıktığınız en heyecanlı yolculuk için sizin seçiminiz hangisi? Karar vermek için hazırlık süresi dâhil yaklaşık bir haftaya ihtiyacımız var. Şimdi sizi Manisa ve çevre illerde marka bilinirliği yüksek firmamız Gelin Arabası Manisa’ya davet ediyoruz.

Birlikte sizin için en doğru arabayı tercih edebileceğimizden eminiz! Firmamız güvencesinde bulunan pek çok farklı alternatif var. Klasik bir otomobil tercih ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Arabalarımız nostalji sevenler için dış mekân düğün çekimlerinde de benzersiz bir aksesuar olacak. Elbette lüks araçlar, VIP modeller, jeep ve misafir transfer araçlarımız da bulunuyor. Gelin arabasının arkasında yazmasını istediğiniz not, mevsim çiçekleri ve birbirinden özel süslemeler de ekibimiz tarafından tasarlanıyor. “Aracınızı kendiniz mi kullanmak istersiniz, yoksa şoföre ihtiyacımız var mı?”, sorusunu sormayı da ihmal etmiyoruz.

Manisa kiralık gelin arabası hizmetlerimize ek olarak, değerli konuklarınızı şehir dışından istediğiniz yere transfer ediyoruz. Minibüs ve servis araçlarımız bunun için son derece uygun. Bu arada arzu ederseniz, geleneksel bir ritüeli de birlikte gerçekleştirebiliriz. Kapının önünde davullu zurnalı eğlence için 'gelin atı' aklınızın bir köşesinde bulunsun. Seçtiğiniz model için ihtiyacınız olan her şeyi nerede bulabileceğinizi artık biliyorsunuz.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için, sözleşme yapmak üzere Gelin Arabası ekibi sizi bekliyor. Siz de Manisa’da gelin arabası denilince aklınıza gelen ekibimizin iletişim bilgilerine bu sayfanın üst kısmından ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.