VIP Boss

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

VIP Boss Hakkında

1950 modelden 2014 modele kadar bir çok marka ve modeli bünyesinde barından firmamız siz değerli gelin-damat adaylarına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Size uygun aracı seçip bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

CAZİP FİYATLAR !!!

VİP-BOSS Transfer Tourism, 2000 yılından bu yana Ankara V.İ.P Hizmet sektörünün en önde gelen ismi olup zirvedeki konumunu büyük bir hassasiyetle korumaktadır.Araçlarımızın tamamı öz mal aracımız olup son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı konforlu kiralık VİP araçlardan oluşan portföyü,protokol bilgisine ve yabancı dillere sahip özel eğitim almış konusunda deneyimli ve profosyonel personeli ile düğün nişan ve özel günlerinizi,sanatçı turnelerini,kişiye özel transfer ve tüm VİP organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek bu alanda en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.

VİP-BOSS Transfer Tourism ihtiyaçlarınıza yönelik her tip VİP araç bulundurmaktadır. Özellikle VİP Minibüslerimizi siz değerli GELİN Adaylarına tavsiye ediyoruz. Oldukça Geniş , Lüks , Konforlu, Teknolojik ve daha birçok ekstra özelliklere sahip aracımız sizi sabah evinizden alıp sizin belirlemiş olduğunuz program dahilinde güvenli, ferah ve oldukça konforlu bir yolculuk ile düğün bitiş saatine kadar sizlere eşlik edecektir.

Araç özellikleri ; 2 Adet Asansörlü TV , Laptop, Isıtmalı - Masajlı ve Yatırılabilir konforlu Koltuklar, Buzdolabı,Kesintisiz Uydu ve İnternet bağlantısı, Bar, Playstation 3, Deri Döşeme, Şöför ile irtibat için telefon, Dijital Çelik Kasa, LED aydınlatma, Otomatik kapı, Ses Sistemi, Isı ve ses yalıtımı, Ön arka kamera izleme, Orjinal Cam Filmi ve Ekstra süspansiyon sistemi.

Not : Araçlarımız Düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

İletişim

  • Adres:

    Hoşdere Cad. No:191/2 Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    VIP Boss Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.