Gelin Arabası Ankara

Seld Classic

Seld Classic

Seld Classic Hakkında

Düğün sürecinizde telaşlı ve heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Bu heyecana ortak olmak için Seld Classic olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sürdürüyoruz. Limuzin, klasik model ve VIP araç seçeneklerimizle düğün gününüz için Ankara’da gelin arabası kiralama hizmeti sunuyoruz.

Araçlarımızın tümünün bakımı düzenli olarak yapılıyor. Belgeleri ile eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Hizmet alacağınız aracı size teslim etmeden önce siz yanımızdayken son kontrollerini yaparak öyle teslim ediyoruz. Tamamen içinize sinmesine özen gösterdiğimiz şekilde yaklaşıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Yoğun sorumluluk gerektiren düğün sürecinizde biraz olsun sizi rahatlatmak ve üzerinizden yük almak için her detayı sizin yerinize düşünüyor ve tüm ayrıntılarla ayrı ayrı ilgileniyoruz.

Beğendiğiniz aracın içerisinde konforlu ve lüks bir seyahat süreci yaşayabilirsiniz. Geniş kapasiteli araçlarımızla yakınlarınızı da ağırlayarak rahatlıkla birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Kiralayacağınız aracın modelini seçtikten sonra dilerseniz profesyonel ve tecrübeli bir şoför yönlendirdiğimiz hizmetimizi de alabilirsiniz. Böylelikle düğün gününüzde araç sürme zahmetinden hem kendinizi hem de bir yakınınızı kurtulabilirsiniz. Araç süslemesi için de size yardımcı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Beğeniniz doğrultusunda çeşitli aksesuarlarla aracınızı süsleyerek hayalini kurduğunuz konsepti size sunuyoruz.

Siz detayları düşünmekle vakit kaybetmeyin tüm ayrıntıları bize bırakın. Kesintisiz, sorunsuz ve şık bir yolculuk için işinizi şansa bırakmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Ankara araç kiralama hizmeti sunan firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Seld Classic firmamıza ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Seld Classic için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Seld Classic Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti

Seld Classic Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Klasik araba

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.