Narin Vip Gelin Arabası

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Narin Vip Gelin Arabası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Narin Vip Gelin Arabası Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Narin Vip Gelin Arabası Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet


Araç Türleri

Binek araç, Lüks araç, Minibüs, VIP araç

Narin Vip Gelin Arabası Hakkında

2001 yılında Narin VIP Turizm ismi ile firmamızı kurarak araç kiralama ve transfer sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Her zaman güvenli ve güvenilir olmayı ön planda tuttuk ve sunduğumuz hizmetin kalitesi sayesinde faaliyet alanımızı genişletmeye devam ettik. Ankara Keçiören’de bulunan firmamız ile 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Transfer hizmetimizi hem kurum ve şirketlere hem de özel kişi ve gruplara sunabiliyoruz. Gelin arabası olarak düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri gibi özel gün ve organizasyonlarda çokça tercih ediliyoruz. Ayrıca konserler, yemek davetleri, kongreler ve havayolu yolcu karşılama gibi konularda da hizmet veriyoruz.

Narin VIP ailesi olarak sunduğumuz hizmetler arasında şoförlü veya şoförsüz araç kiralama seçeneklerimiz bulunuyor. Ekibimizde yer alan şoförlerimizin tamamı oldukça deneyimlidir. Güvenli bir şekilde en iyi ve kısa yoldan sizi varacağınız noktaya ulaştırırlar. Şoförlü araç kiralama düğün heyecanı içerisinde çiftlerin trafik veya park gibi detaylarla uğraşmaması gibi büyük kolaylıklar da sağlar.

Gelin arabası olabilecek, her ihtiyaca ve zevke uygun çok sayıda aracımız mevcut. Geniş kapsamlı araç filomuzda hepsi yeni model 4’er kişilik binek araçlarımız ve 6-8 kişilik geniş vito tipi VIP araçlarımız bulunuyor. Araç içleri son derece temiz olup konforlu koltuklar ile kaliteli klima ve kalorifer sistemleri sayesinde yolcuların konforundan ödün vermiyoruz.

Bizimle düğüne en az 1 hafta kala iletişime geçen çiftlerimiz için diledikleri aracı tahsis edebiliyoruz. Ancak yoğun dönemlerde işi şanda bırakmamak için daha öncesinden de rezervasyonları kabul ediyoruz. Eğer çiftimiz talep ederse araç süsleme işi ile de bizzat ilgileniyor, damadın bu yükünü omuzlarından alıyoruz. Süsleme için çiçek, bağlama rengi veya baş harfleri gibi istekleri varsa mutlaka yerine getiriyoruz.

Narin VIP Turizm olarak Ankara dışında da faaliyet gösteriyor, çevre ilçe ve illere de araç gönderimi yapıyoruz. Konforlu ve güvenli şekilde ulaşımınızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Rezervasyonu yaptırdığınız gün ve saatte tüm hazırlıkları tamamlamış olarak talep ettiğiniz yerde görev için hazır bulunuyoruz.

Gelin ve damadımız ile sağdıç ve nedimelerinin transferini sağlamak haricinde eğer ihtiyaç duyulursa aile ve arkadaşlarınıza da taşıma hizmeti sunabiliyoruz. 20 ve yukarısında yolcu alabilen servislerimizle yakınlarınızı düğüne ulaştırıyoruz. Ankara kiralık gelin arabası hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki numarayı hemen arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    EMRAH MAHALLESİ YUNUSEMRE CADDES 36/6 KEÇİÖREN ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Narin Vip Gelin Arabası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.