Gelin Arabası Ankara

BusHaymatlos

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

BusHaymatlos Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

BusHaymatlos Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

BusHaymatlos Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Klasik araba

BusHaymatlos Hakkında

Gelin arabası demek sizi bir yerden diğer bir yere motomot bir şekilde taşıyan değil, en mutlu gününüze farklı bir ambiyans katan ve de sizi günün stresinden kurtarıp başka diyarlara götüren demektir. Yani en azından bizim için öyle. Eğer düğünüze, zengin bir iş insanının her sabah fabrikasına gittiği ve bütün gün evraklar imzalayacağı bir güne başlayacağı hissiyle gitmek isterseniz tamam, bu da sizin tercihiniz. Ancak ya başka bir seçenek varsa? İşte siz tam da bu kafadaysanız doğru yerdesiniz demektir. Hadi gelin size kendimizden ve hizmetlerimizden bahsettiğimiz küçük bir yolculuğa çıkalım.

Merhaba biz Bus Haymatlos ailesi. Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni dünyalar keşfetmeyi çok seviyoruz. Tüm bunları da 1976 model klasik VolksWagen T2 minibüsümüzle yapıyoruz. Bizden önce size ondan bahsetmek istiyoruz. Üretildiği ve kendini yollara attığı ilk günkü haliyle sapasağlam kalan Vosvos’umuz, yaş almış olmasına karşın çocuk ruhunu asla kaybetmeyen nadirlerden bir tanesi. Onun kimliğinin en büyük parçalarından biri muhteşem tonu ile turuncu rengi ve üzerindeki tatlı papatya motifleri. Üstelik iç kaplamaları, koltuk ve tavanları da orijinal haliyle korunmuş. Bu sebeple oldukça da konforlu.

Arabamız 8+1 kişilik yolcu kapasitesi ile oldukça geniş bir imkan sunuyor. Bu sayede çiftlerimiz gelinlikle ve kostümlerle binerken çok rahat ediyor. Üstelik yanlarında bulunmasını istedikleri arkadaşlarını da çok rahatlıkla davet edebiliyorlar. Düğününüz için aracı sizin zevkinize göre dilediğiniz şekilde düzenleyebiliyoruz. Üstelik hangi şehirde olursanız olun geliyor ve mutlu gününüzde size eşlik ediyoruz.

Bus Haymatlos olarak aynı zamanda fotoğraf çeken bir ekibiz, sizinle yolculuk ettiğimiz yollarda ve manzaralarda en güzel karelerinizi de yakalayabiliriz. Bu şekilde iki taşla bir kuş vurmuş olur, 70’ler konseptli bir albüme sahip olursunuz. Ne dersiniz? Hem Ankara klasik gelin arabası kiralama hem de düğün fotoğrafçılığı hizmetimizden faydalanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.