Gelin Arabası Ankara

Mizgin Gelin Arabası

 • Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

 • Uğur Şahin
  Firma Sahibi

Mizgin Gelin Arabası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Mizgin Gelin Arabası Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Mizgin Gelin Arabası Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Binek araç

Mizgin Gelin Arabası Hakkında

Mizgin Gelin Arabası, Çankaya’dan tüm Türkiye’ye açılan kapısıyla özel günlerinizi renklendiriyor. Vosvos gelin arabası kiralama Ankara firmaları arasında yer alan Mizgin Gelin Arabası, araba süsleme ve özel şoför hizmetlerini de bünyesinde sunarak tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılıyor. Düğün aracınızda konforun ve şıklığın en ön plana çıktığının farkındayız. Bu doğrultuda size en güzel deneyimi yaşatmak için tüm taleplerinizi dinleyerek size özel süsleme ve hizmet paketleri oluşturuyoruz.

Deneyim
Mizgin Gelin Arabası ailesi, klasik otomobillere duyduğu ilgiyi çiftlerimizin mutluluğuna adamaya karar veren kişilerden oluşuyor. Özel günleriniz için hizmetinize sunduğumuz aracımızın kullanımı ve bakımıyla ilgili engin bilgi sahibiyiz. Şoförümüz uzun yılların yol deneyimine dayanarak düğün gününüzde sizi güven ve konforla taşıyor. Birlikte çalıştığımız her çiftin görüşlerini alarak sürekli hizmetlerimizi iyileştirmeye odaklanıyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Kiralık klasik gelin arabası Ankara’da en iyi Mizgin Gelin Arabası’nda bulunur! Sizi güzelim fuşya rengiyle düğün gününüzü şenlendirecek Vosvos arabamızla karşılıyoruz. Üstü açık da kullanabileceğiniz arabamızı özel günleriniz için adeta bir gelin gibi hazırlıyoruz. Konseptinize uygun şekilde aracımızı tüllerle, çiçeklerle, rengarenk balonlarla, isimlerinizin yazılı olduğu etiketlerle, farlarda kirpik detayı ve ön tamponda dudak biçimli yastık gibi esprili aksesuarlarla, kısacası her türlü dekorla süsleyebiliyoruz.

Arzunuza göre şehir dışına da gönderebileceğimiz aracımızı kiralamayı tercih ettiyseniz sizi kaliteli bir özel şoför hizmeti bekliyor. Bu mutlu gününüzde tüm dikkatinizi birbirinize ve sevdiklerinize verebilmeniz için sürüş ve trafikle ilgili tüm detayları biz üstleniyoruz. Aracımız standart pakette 8 saatliğine ve 100 kilometre yol için kiralanıyor. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa bu talebinizi de bize iletebilirsiniz.

Düğününüze nostaljik esintiler getirmek için klasik bir gelin arabası tercihi yapmaya karar verdiyseniz Mizgin Gelin Arabası’nın üst düzey hizmetleri tam size göre. Görsel açıdan eşsiz bir deneyim sunan Vosvos aracımızı eğitimli ve deneyimli şoförümüz eşliğinde kapınıza getiriyoruz. Süsleme seçeneklerimizin zenginliği de bizi ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Hemen bize ulaşmak ve erkenden yerinizi ayırtmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Yandaki formu doldurup bize göndererek Mizgin Gelin Arabası fiyatları hakkında bilgi edinmeniz de mümkün.

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 31 74

 • Adres::

  Süleyman hacıabdullahoğlu caddesi no:22 Çankaya

 • Haritadaki Konumu

  Mizgin Gelin Arabası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.