Klasik Gelin Arabamız

24 Yorum

E-posta Gönder

Klasik Gelin Arabamız Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Klasik Gelin Arabamız Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Klasik Gelin Arabamız Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba, Limuzin, Minibüs, Spor araba, VIP araç, Vosvos, Alternatif araç

Klasik Gelin Arabamız Hakkında

Yeni başlayan hayat yolculuğunuzu, özel ve eşsiz bir başlangıç yaparak,unutulmaz mutlu bir anıya dönüştürmek amacıyla, hepsine ayrı ayrı gönül verilmiş, itina ile günümüze kadar korunmuş, tüm bakımları yapılmış klasik araçları ve deneyimli, güleryüzlü şoförlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Klasik Gelin Arabamız ailesi olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde, bugünün sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olduğumuzu, her türlü istek ve düşünceleriniz için sizlere çözüm üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sizleri bir müşteri olarak değil değerli misafirlerimiz olarak görmeyi, en iyi ve en güvenli bir şekilde sorunsuz bir hizmet vermeyi kendimize misyon edindik.

Birlikte başladığımız bu yolculukta siz misafirlerimizin güvenliği ve memnuniyeti asıl amacımız ve vizyonumuzun en önemli unsurudur.

Çıkmış olduğunuz bu yolculukta sizinle olmaktan onur duymakta ve mutlu günlerinizin bir parçası olmakla gurur duymaktayız.

Klasik Gelin Arabamız grubu olarak her geçen gün artan filomuzla sizlere hizmet ulaştırabilmenin ve mutluluğunuzda pay sahibi olabilmenin hedefindeyiz.

Kuruluşumuzun bir numaralı hedefi olarak, kar amacı gütmeden araçlarımızdan gelen kira gelirlerini, yine araçlarımıza harcayarak siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmenin peşindeyiz.

Hizmetimizi iş değil keyif ve hobi kaynağı görerek, içtenlik ve samimiyetle sizlere keyifli, eğlenceli ve güzel anlar yaşatmak,anılar bırakmak için uğraş veriyoruz.

Muhteşem ihtişamıyla amerikan araçlarımız ve minik, sevimli, şirin vosvoslarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.

Araç filomuzu genişleterek, hizmet çeşidimizi ve kalitemizi artırarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

İletişim

Klasik Gelin Arabamız Yorumları (24)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

a&u

Alara & Ulaş

Düğün Tarihi: 03.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


3 eylüldeki düğünümüz için İsa Bey ile iletişime geçerek pembe klasik chevrolet kiraladık. Düğün sabahından, bitimine kadar bizden ilgi ve alakasını esirgemeyen İsa Bey ve ekibine, her şeyi zamanında tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz.

G&E

Gül & Erkan

Düğün Tarihi: 08.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıHer konuda size gerekli ilgiyi gösteriyorlar.hatta gidip araci dahi önceden görebiliyorsunuz.

M&a

Merve & Aliş

Düğün Tarihi: 23.03.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


İnanılmaz sıcak tavırlı insanlar. Telefonda bile evet doğru yerden hizmet almak istiyorum diyorsunuz. Her şey gönüllerince olsun :)

a&u

Alara & Ulaş

Düğün Tarihi: 03.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


3 eylüldeki düğünümüz için İsa Bey ile iletişime geçerek pembe klasik chevrolet kiraladık. Düğün sabahından, bitimine kadar bizden ilgi ve alakasını esirgemeyen İsa Bey ve ekibine, her şeyi zamanında tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz.

Y&A

Yasemin & Adil

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


İsa bey ile iletişime geçtik ve bizimle çok ilgilendi. Sayesinde kiraladığımız araçla çok güzel bir dış Çekim yaptık ve diğer düğün sahiplerinin yanında aracımız bir farkındalık yarattı. Herşey için teşekkür ederiz. Şiddetle tavsiye ederiz :)

Z&İ

Zeynep & İbrahim

Düğün Tarihi: 05.06.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Fusya renkli vosvosumuz sayesinde masal tadinda bir nikahimiz oldu. Isa Beye ilgisi ve isine olan hakimiyeti icin cok tesekkur ederiz. Seciminizi bu firmadan yana yapmanizi siddetle tavsiye ediyoruz.

B&A

Burcu & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.06.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


İsa Bolat Bey'e her şey için teşekkür ederiz. Bizlere çok güzel bir düğün günü yaşattığı için. Düğün yapacak çiftler kesinlikle öneririz, pişman olmayacaklardır.

Burcu ve Ahmet SÖNMEZ

M&Y

Müveddet & Yiğit

Düğün Tarihi: 07.11.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Buradaki güzel yorumlardan yola çıkarak İsa beye ulaştık, kendisinin gösterdiği özen bizleri çok mutlu etti. Düğün günümüz gerçekten özel birgün oldu. Cabrio vosvos ile çok güzel vakit geçirdik. Süslemesi çok zarifti aldıkları ücreti sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. (Fiyatlar da oldukça... devamı 

E&e

Emine & Emrah

Düğün Tarihi: 03.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


En mutlu günümüzü muhteşem hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Herşey dört dörtlüktü. Bordo cabrio Vosvos unutulmaz anlar yaşattı bizlere. Kesinlikle tereddüt etmeyin hemen kiralayin fiyati ne olursa olsun verdiğiniz paraya fazlası ile değiyor 1000 lira olsa bile o günü eşsiz hale getirdiği... devamı 

B&A

Büşra & Adem

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Arabamız çok şirin pembe bir vosvostu. Düğün telaşı haliyle organizasyonla ilgili bazı programları sonradan aktarmamıza rağmen firma yetkilisi bizi kırmadı, her konuda esnek ve ılımlı davrandılar. Araç istediğimiz vakitten daha önce hazır edildi. Her şey muhteşemdi. Tekrar teşekkür ederiz.

A&D

Ayşenur & Doğukan

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Harika bir gün harika bir geceydi. Tüm ekibiyle bizim için uğraşan Klasik Gelin Arabamız'a teşekkür ederiz. Düğün telaşında hiç birşeyle uğraşmamıza gerek kalmadan gelin arabamız süslenmiş hazır vaziyette ve istediğimiz saatte hazırdı.
Gelin arabası için doğru adres Klasik Gelin Arabamız

S&D

Sema & Doğan

Düğün Tarihi: 04.09.2015


İzmir Aliağa'da ki düğünümüz için şirin cabrio bir vosvos kiraladık. Firma yetkilisi ve çalışanları oldukça özverili ve ilgidar davrandılar. Organizasyonda en ufak bir kusur dahi yoktu. Hizmet kalitelerinden dolayı firma ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

B&R

Belma & Ramazan

Düğün Tarihi: 30.08.2015


Düğünümüz Ankara'da başladı ve Kırıkkale'de devam etti. Kiraladığımız fuşya vosvosun rahatlığı ve performansına hayran kaldık. Yolculuk esnasında tüm dikkatler üzerimizdeydi. Mesafenin uzunluğundan dolayı oluşan saat aşımlarıyla ilgili firmanın esnek davranması bizi bir hayli memnun... devamı 

Ç&M

Çiğdem & Mahmut

Düğün Tarihi: 23.08.2015


23 Ağustos'da ki düğünümüz için gelin arabamızı Klasik Gelin Arabamız firmasından temin ettik. Düğün öncesinde olduğu gibi düğün sonrasında da gayet ilgili davranmaları bizi bir hayli memnun etti. Verdikleri kaliteli ve güler yüzlü hizmet için kendilerine teşekkür ederiz.

S&H

Sevim & Hakan

Düğün Tarihi: 21.08.2015


Klasik Gelin arabamız firması kiraladığımız aracın kaza yapmasına karşı kısa sürede araç tahsis ederek bizi madur etmedi. En hızlı şekilde bilgilendirip isteklerimizi yapmak için herşeyi yapan ve düğün günüde bizi yalnız bırakmayan firma yetkili İsa Bey'e çok teşekkür ederiz.

T&S

Tuğba & Serkan

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Düğünümüzü çok sevimli bir vosvos ile unutulmaz ve eğlenceli hale getirdik. Bize bu hizmeti sunan bire biri bizimle ilgilenen Klasik Gelin Arabamız firmasına çok teşekkür ederiz.

B&C

Büşra & Caner

Düğün Tarihi: 11.08.2015


Tek kelimeyle harika bir gündü. Pembe - Fuşya renginde sevimli vosvos sayesinde tüm dikkatler bizim üzerimizdeydi. Klasik Gelin Arabamızın çok fazla araç sunması sayesinde beğendiğimiz aracı bulma ve kiralama imkanına sahip olduk.
Ayrıca güler yüzlü hizmetleri içinde Klasik Gelin...
devamı 

M&O

Melek & Ozan

Düğün Tarihi: 09.08.2015


Gelin Arabamızı Ankara'dan hizmetimize sunup bizimle birlikte Konya'ya eşlik edip tekrar dönen ve saat sınırlaması koymadan gece 03.00 'e kadar yardımcı olan Klasik Gelim Arabamız firmasına ve personeline çok teşekkür ederiz.

E&K

Elizabeth & Korcan

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Düğün gününde bize geç saatlere kadar yardımcı olan, en mutlu günümüzde saat ve hizmetle ilgili sınırlama getirmeyen Klasik Gelin Arabamız'a çok teşekkür ederiz.

D&E

Duygu & Emre

Düğün Tarihi: 05.08.2015


Düğünümüz Erzurum Oltu'da oldu. Çok uzak bir yerde olmamıza rağmen Rize'den hizmetimize araç sunabilen ve de gönderebilen oldukça güçlü bir firma olan Klasik Gelin Arabamız'a tekrar teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.