Gelin Arabası Ankara

Gökay Turizm

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gökay Turizm Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Gökay Turizm Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Davetli taşıma hizmeti

Gökay Turizm Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Lüks araç

Gökay Turizm Hakkında

Gelinler genellikle, düğün günlerinde gelinlikleri ile rahat ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmek istemektedirler.

Gökay Ulaşım Hizmetleri’nin kusursuz hizmet anlayışı eşliğinde misafirlerine sunmuş olduğu VIP gelin arabası kiralama hizmeti, düğün günü gelin ve damadı eşsiz bir mutluluğa ulaştırmaktadır.

Düğün hazırlıkları sırasında fazlasıyla yorulacak olan gelin ve damatlar ; sunmuş olduğumuz eşsiz VIP gelin arabası kiralama hizmetimiz ile yorgunluklarını unutup, güvenli ve konforlu bir yolculuğun ardından hayatlarındaki en önemli anlarını yaşayacakları, düğün günlerine yakışır bir mutluluğa kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

Özellikle dış çekimler ile çeşitli mekanlara giderken sık sık kullanılan gelin arabalarının konfor ve genişlik durumları gelinler için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu durumdan yola çıkarak misafirlerimizi bu özel günlerinde konfor ve rahatlığa kavuşturmak için sunmuş olduğumuz VIP araç kiralama hizmetimizden sizlerde keyif alarak yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında özel masalar, DVD, TV, buzdolabı ve çeşitli imkanlar sunan VIP gelin arabalarımız da bulunduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Bu doğrultuda en mutlu gününüzün renkliliğine renk katmak istiyor, bu özel anınızda konforlu bir yolculuk geçirmek istiyor ve araç içerisinde yorgunluğunuzu unutarak mutluluğunuza mutluluk katmak istiyorsanız, sizler için sunmuş olduğumuz VIP GELİN ARACI KİRALAMA hizmetimizden kesinlikle faydalanmanız gerektiğini düşünmekteyiz.

Sizler de hayatınızda büyük bir öneme sahip olan düğün günlerinizde mutluluğun doruklarına ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve rezervasyonlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çünkü biz sizleri ‘’MUTLULUĞA ULAŞTIRIYORUZ ’’

İletişim

  • Adres:

    Çankaya

  • Haritadaki Konumu

    Gökay Turizm Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.