Klasik Araç Kirala

E-posta Gönder

Klasik Araç Kirala Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Klasik Araç Kirala Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti

Klasik Araç Kirala Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Değişiyor


 • Araç Türleri

  Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, Vosvos

Klasik Araç Kirala Hakkında

Düğün gününde en önemli noktalardan birisi de gelin arabası seçimi. Şüphesiz ki evlenecek olan çiftler; rahat edebilecekleri ve yarı yolda kalmayacakları bir tercih yapmak isterler. Doğru seçimi yapabilmek adına da profesyonel bir firmadan destek almaları en iyisi. Bugüne kadar sektörde edindiğimiz tecrübe ve çalıştığımız çiftlerden gelen bilgiler ışığında gelin arabası seçiminde uzmanlaştık. Şimdi de sizin ulaşımınızı sağlamak için hizmet veriyoruz.
Her bütçeye uygun araç seçeneği sunabiliyoruz. Araç kataloğumuz oldukça geniş. Özel güne giden yolda kaliteli hizmet ve profesyonel çalışma prensibiyle yanınızdayız! Beğendiğiniz arabanın son kontrolleri yaptıktan sonra teslim ediyoruz. Böylece herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz.
Araç seçeneklerimizi görmek için fotoğraflara bakabilir, kiralama koşullarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında telefon numarası ya da form yoluyla irtibat kurabilirsiniz. 1972 Model Chevrolet Cabrio üstü açık İmpala, Pembe 1963 Model İmpala cabrio muz; Pembe Vosvosumuz, Cabrio Mini cooper araçlarımızla en güzel gününüzde sizlerleyiz. Bu efsane araçlar sayesinde şimdi düğünler daha neşeli ve coşkulu olacaktır. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.