Düğün Arabası

E-posta Gönder

Düğün Arabası Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Düğün Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Düğün Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba, Limuzin

Düğün Arabası Hakkında

Nostaljik bir şekilde düğün davetinize gitmeye hazırsanız, Düğün Arabası Ankara’da 1952 model Volvo PV839 Limousine marka arabayla bir ilke ortak olabilirsiniz. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan arabamız, sizi hayatınızın en önemli gününe götürmek için hazır!

O unutulmayacak düğün gününüzde sizi götürecek arabanın sıradan olmaması gerekir. Şıklığınızı tamamlamalı, hoş bir anı yaratmalı. Nostaljik arabamız ile asla sıradan olmayacaksınız. Düğün gününüzün unutulmazlar listesine bir yenisini eklemek gelin arabamız ile çok kolay. Üzerinden uzun yıllar geçse de gelin arabanız konusunda kulaklarınızın çınlayacağından emin olabilirsiniz.

Uzun yıllar içerisinde parçaları bir araya getirilmiş, restore edilmiş, kapalı garajlarda saklanmış, dolayısıyla günümüze kadar ulaşmış nadir araçlardan biri olan 1952 model Volvo ile çiftlerimize özel günlerinde hizmet veriyoruz.

Araç bakımını, periyodik olarak yapıyoruz. Restorasyon gerektirecek durumlarda ise uzman kadromuzla kendi atölyelerimizde gereken işlemleri uyguluyoruz. Çiçeklerle süslenmiş nostaljik arabamızı şoförlü olarak kiralayabiliyorsunuz. Düğün günü için kiralanan aracımız, istediğiniz saatte ve yerde güler yüzlü şoförümüz ile birlikte hazır bulunuyor. Evden alındığınız andan itibaren, fotoğraf çekimi de dahil ve hatta düğün bitimi istediğiniz yere götürene kadar bütün gün yanınızda oluyoruz.

Ankara kiralık düğün arabası arayışınızı bizimle sonlandırdığınız takdirde, mutlu anlarınızda hayatınızı kolaylaştırarak yüzünüzü güldürebilmek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Hem zaten göz alıcı çiçeklerle süslenmiş nostaljik bir gelin arabasına kim karşı koyabilir ki?

Kalitenin varılması gereken bir hedeften çok gelişme ve süreklilik göstermesi gerektiğine inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak belirleyerek her çiftimizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Sıradaki şanslı çift niye siz olmayasınız?

Siz de hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.