Gelin Arabası Ankara

Limon Çiçeği Vosvos

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Limon Çiçeği Vosvos Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Limon Çiçeği Vosvos Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Limon Çiçeği Vosvos Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Vosvos

Limon Çiçeği Vosvos Hakkında

Düğün gününüzde evinizin kapısından çıktığınız andan itibaren tüm gözler üzerinizde olacak. O halde gelin arabanız için sevimli ve nostaljik görüntüsüyle sizi unutulmazlar arasına alacak bir Vosvos seçmekten daha iyi ne olabilir? Limon Çiçeği Vosvos, 7/24 hizmet vererek Ankara kiralık Vosvos gelin arabası taleplerinizi karşılıyor. Canlı renkleriyle evlilik fotoğraflarınızı bir şölene çevirecek araçlarımız sizinle Türkiye’nin her ucuna geliyor.

Deneyim
Adımız üstümüzde, Vosvos araç kiralama konusunda uzmanız. Araçlarımızı çok iyi tanıyor, her zaman en iyi koşullarda tutuyoruz. Düğünler, evlilik teklifleri ve çiftlerimizin mutluluğuna katkıda bulunacak her türlü etkinlikte taşıtlarımızla bulunuyoruz. Üstelik yalnızca bununla da kalmıyor, görselliğin önemli olduğu çeşitli çekimler için de araç sağlıyoruz. Kısacası her türlü Vosvos araç ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye ve bilgiye sahibiz.

Hizmetler
Limon Çiçeği Vosvos ailesi olarak filomuzu en popüler ve klasik araba modellerinden biri olan Vosvos’larla donattık. Bebe mavisinden limon sarısına, şeker pembesinden capcanlı kırmızıya birçok farklı ve sıra dışı renkte aracımız, düğün gününüze seksenlerin nostaljik esintisini taşıyabilmek için sizi bekliyor. O kadar güzeller ki süslenmeye bile ihtiyaçları yok ama arzu ederseniz siz araçlarımızı kendi beğendiğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

Düğün gününüzde birbirinin yanından hiç ayrılmak istemezsiniz, biliyoruz. Bu yüzden dört kişilik oturma kapasitesi ve yakın dizilmiş koltuklarıyla diğer araçlardan daha samimi bir ortam sunan Vosvos’larımız size tam da istediğinizi veriyor. Araçlarımızın ses sistemi de tüm gözlerin sizde olacağı bu mutluluk yolunda en sevdiğiniz şarkıların size eşlik etmesini kolaylaştırmak için özenle kurulmuş halde.
Ankara kiralık Vosvos araba arayan çiftlerimize açılır kapanır tavanlı taşıt serimizle her mevsim eşlik ediyoruz. Araçlarımızı altı saatliğine ve günde 150 kilometre için kiralasak da daha fazlasına ihtiyacı olan çiftlerimize kolaylık sağlıyoruz. Üstelik araçlarımızı tek günlüğüne kiralamış olsanız da önceki veya sonraki gün müsait olduğunuz herhangi bir zamanda geri getirebilirsiniz. Araçlarımız dolu depoyla teslim edilmekte ve geri alınmaktadır.

Ek Hizmetler
-Şoför hizmeti
-Evlilik teklifleri için araç hizmeti
-Dizi, klip vb. çekimleri için araç hizmeti

Kartpostallar gibi güzel düğün fotoğrafları için göz alıcı renkleriyle sizi bekleyen Vosvos’larımızla tanışın. Araçlarımızı ister siz sürün ister şoförümüz sizi gideceğiniz yere götürsün. Esnek kiralama saatlerimizle aracı teslim alma-etme telaşınız kalmasın. Siz de Vosvos gelin arabası kiralama Ankara imkanlarımız hakkında bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim bilgilerimiz veya yandaki form aracılığıyla kapımızı çalmak.

İletişim

  • Adres:

    Başak mah 1659.sok 12/b

  • Haritadaki Konumu

    Limon Çiçeği Vosvos Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.