Demtur Luxury Car Services

E-posta Gönder

Demtur Luxury Car Services Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Demtur Luxury Car Services Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Demtur Luxury Car Services Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Binek araç, Lüks araç, Minibüs, Pikap, VIP araç

Demtur Luxury Car Services Hakkında

Demtur Turizm, 2008 yılında tek bir araçta faaliyete girdi. Şahıs şirketimizde sunduğumuz hizmetin; güvenli, kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanması sayesinde hızlı bir ilerleme süreci başladı. Bu sayede 2010 yılında filo araç kiralama limitet şirketimizle Ankara dışına da çıktık. Aynı güvenceyi ve kaliteyi en özel günlerinizde sağlamak için gelin arabası kiralaması da yapıyoruz… Çiftlerimizi en özel günlerinde yalnız bırakmayarak, birlikte çıktıkları ilk yolculukta eksiksiz bir kasko ve güvenceyle rahat etmelerini sağlıyoruz.

Ankara gelin arabası kiralamada lüks araçlarımız sıklıkla tercih ediliyor. Bakımlı temiz, içerisinde dolabı ve ikramlar bulunan VIP araçlarımız keyifli bir yolculuk için harika bir seçim oluyor. Gelin arabası süslemeleri konusunda da yanınızda olarak hiçbir şey düşünmeden yola çıkma şansı veriyoruz. Siz karar verin, biz gerisini anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarıyla halledelim! Bu arada binek araçlar da isteğe bağlı olarak çiftlerimize sunuluyor. Balayı için araba kiralamak isterseniz, bu konuda da yardımcınız oluyoruz. Ancak en küçük bir aksilik olmadan güzel bir tatil için ayrıca görüşme düzenlemeyi tercih ediyoruz.

Tüm bunların yanında; şehir dışına araç gönderme, davetli taşıma, havaalanı transfer, uçak bileti ve otel rezervasyonu hizmetleri de veriyoruz. VIP araçlarımız ve minibüslerimiz sayesinde konuklarınızın tam vaktinde yerlerinde olacağından emin olmanızı sağlıyoruz. Daima deneyimli ve alanında uzman kişilerle çalıştığımız için aklınızda en küçük bir soru işareti kalmamasını da sağlıyoruz. Ankara dışında; Kocaeli, Artvin, Tekirdağ ve İstanbul da hizmet verdiğimiz iller arasında yer alıyor.

Siz de gelin arabanızı kiralarken kurumsal kimliğe sahip bir firma tercih ediyorsanız, görüşme için havaalanı yolu üzerindeki şubemizdeyiz. Mutlu bir yolculuk için gereken her şeyi yapmaya hazırız. Karar vermek ve fiyat teklifi almak için acele ediyorsanız; Demtur Ankara iletişim bilgilerimiz bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Saracalar Mah. Özal Bulvarı No:351/5 B4-7 Blok Akyurt/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.