Ankara Klasik Yerli Gelin Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Binek araç, Klasik araba

Önerilen Firmalar

Efe VIP - Klasik Gelin Arabası
230 1 16

Gölbaşı

Efe VIP - Klasik Gelin Arabası

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama

Çankaya

Kent Gelin Arabası

400-600 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Vip Aracım
23 18

Altındağ

Vip Aracım

600-800 TL
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Klasik araçlara ilgi mi duyuyorsunuz? Günümüzün estetikten yoksun ve makineleşme kurbanı olmuş arabalarından sıkıldınız mı? O halde sizi göz bebeğimiz 1980 model Tstop Murat 131 arabamızla tanıştırmak isteriz. Eğer düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz de bu tariflere uyan bir çiftseniz böylesine güzel ve nostaljik bir gelin arabasına sahip olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise klasik gelin arabası Ankara’da bizden sorulur ve siz çok doğru bir yerdesiniz.

Şimdi gözünüzde daha iyi canlanabilmesi için arabamızı fiziksel olarak betimlemek istiyoruz. Öncelikle o bebek mavisi rengi görür görmez büyülüyor ve dikkatli hemen üzerine çekmeyi başarıyor. Kendiyle uyumlu mavi yanaklı lastikleri ve orijinal jantları ile de görüntüsünü tamamlıyor. İç görünümü ise deri kaplama siyah renk koltukları, nostaljiyi çok yoğun hissettiren torpidosu ile göz kamaştırıyor. Üstelik özellikle de gelinlik ve damatlık gibi kostümler için oldukça uygun geniş bir arka koltuk hacmi var, bu sayede çiftlerimiz yolculukları boyunca konforlu bir şekilde oturabiliyorlar. Bahsetmeden edemeyeceğimiz bir özellik daha var ki o da ragtop da denilen açılır kapanır tavan özelliğine sahip olması. Böylelikle uygun hava şartlarında bu kısmı açarak çok daha havadar bir yolculuk yapılmasına imkan veriyor.

Ankara sınırları içerisinde günlük veya saatlik olarak kiralayacağınız arabamızda işinin ehli bir şoför de size eşlik ederek güvenli bir şekilde transferinizi sağlayacaktır. Hem düğün mekanınıza giderken hem de fotoğraf çekiminiz esnasında aracımızı kullanabilirsiniz.

Eğer bu anlattıklarımız sizi cezbetti ve sayfanın biraz yukarısında bulunan fotoğraflarımızı incelediğinizde gördükleriniz de sizi ikna ettiyse o halde tamamdır! Artık güzeller güzeli bir 1980 model Tstop Murat 131 gelin arabasına sahip olabilirsiniz. Bize ulaşmak, daha detaylı görüşmek ve klasik gelin arabası fiyatlarımızı öğrenmek için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Gültekin Oğuzhan Kızıltuğ

  • Adres: Tepebaşı mah. Mustafa asım köksal cad. Keçiören Ankara

Ankara Klasik Yerli Gelin Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!