312 Organizasyon

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Süsleme Hizmeti

Önerilen Firmalar

Düğün Arabası
36 1

Altındağ

Düğün Arabası

800-1.000 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Timak Limousine
44 7

Çankaya

Timak Limousine

800-1.000 TL
Şoförlü Araç Kiralama
Düğün Aracım
33 5

Çankaya

Düğün Aracım

1.000 TL'den fazla
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Dünya üzerinde bulunan farklı kültürlerden edindiğimiz tecrübe ve deneyimi, profesyonel kadromuzla birlikte harmanlayarak 312 Organizasyon Ankara’da size unutulmaz bir hizmet sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Sloganımız olan “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” felsefesinden yola çıkarak İsmail Yeşilyurt ve Alper Yükseloğlu önderliğinde kurulan 312 Organizasyon’da süsleme hizmetleri anlamında özel günler için başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Ankara’da sektörel anlamda büyük bir boşluğu doldurarak düğün, sünnet, nişan ve kına gibi eğlencelere araç kiralama hizmeti veriyoruz. Sadece araç kiralama hizmeti vermekle kalmıyor organizasyon anlamında da destek oluyoruz. Birbirinden farklı konseptler, yepyeni renkler, görülmemiş temalar ve tadı damağınızdan çıkmayacak lezzetlerle özel günlerinize misafir oluyoruz. Alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda da size destek oluyoruz. Sanatçı temin ederek eğlencenizin canlı müzik eşliğinde sürmesini sağlıyoruz. Davetiye, nikah şekerinden tutun fotoğraf, video ve albüm çekimlerine kadar bir organizasyonda aklınıza gelebilecek tüm detaylarla sizin yerinize ilgileniyoruz. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde önceliğimizi her zaman sizin istekleriniz yaparak ilerliyoruz. Taleplerinize ayna tutuyor ve en az sizin kadar heyecan duyarak işimizi yapıyoruz.

18 yaşın üzerinde, ehliyeti olan şoförlerimiz eşliğinde araçlarımızı kiralıyoruz. Bakımları yapılmış ve tüm evrakları eksiksiz olan araçlarımızı sizin zevkiniz doğrultusunda süslüyoruz. Düğün günü trafik stresi yaşamanızı istemiyor ve şık bir araçla keyifli saatler yaşamanızı istiyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıcalıklı bir düğün günü yaşamak isterseniz davetinizden en az 4 hafta önce bizimle geçmenizin yeterli olduğunu bilmenizi isteriz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve form yoluyla kolayca bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Ismail Yesilyurt

Murat Unsal

  • Adres: İlkbahar Mahallesi, Konrad Adenauer Caddesi 45/B Yıldız, Çankaya

312 Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.