312 Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

312 Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den fazla

312 Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

312 Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Süsleme hizmeti

312 Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba

312 Organizasyon Hakkında

Dünya üzerinde bulunan farklı kültürlerden edindiğimiz tecrübe ve deneyimi, profesyonel kadromuzla birlikte harmanlayarak 312 Organizasyon Ankara’da size unutulmaz bir hizmet sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Sloganımız olan “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” felsefesinden yola çıkarak İsmail Yeşilyurt ve Alper Yükseloğlu önderliğinde kurulan 312 Organizasyon’da süsleme hizmetleri anlamında özel günler için başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Ankara’da sektörel anlamda büyük bir boşluğu doldurarak düğün, sünnet, nişan ve kına gibi eğlencelere araç kiralama hizmeti veriyoruz. Sadece araç kiralama hizmeti vermekle kalmıyor organizasyon anlamında da destek oluyoruz. Birbirinden farklı konseptler, yepyeni renkler, görülmemiş temalar ve tadı damağınızdan çıkmayacak lezzetlerle özel günlerinize misafir oluyoruz. Alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda da size destek oluyoruz. Sanatçı temin ederek eğlencenizin canlı müzik eşliğinde sürmesini sağlıyoruz. Davetiye, nikah şekerinden tutun fotoğraf, video ve albüm çekimlerine kadar bir organizasyonda aklınıza gelebilecek tüm detaylarla sizin yerinize ilgileniyoruz. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde önceliğimizi her zaman sizin istekleriniz yaparak ilerliyoruz. Taleplerinize ayna tutuyor ve en az sizin kadar heyecan duyarak işimizi yapıyoruz.

18 yaşın üzerinde, ehliyeti olan şoförlerimiz eşliğinde araçlarımızı kiralıyoruz. Bakımları yapılmış ve tüm evrakları eksiksiz olan araçlarımızı sizin zevkiniz doğrultusunda süslüyoruz. Düğün günü trafik stresi yaşamanızı istemiyor ve şık bir araçla keyifli saatler yaşamanızı istiyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıcalıklı bir düğün günü yaşamak isterseniz davetinizden en az 4 hafta önce bizimle geçmenizin yeterli olduğunu bilmenizi isteriz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve form yoluyla kolayca bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  İlkbahar Mahallesi, Konrad Adenauer Caddesi 45/B Yıldız, Çankaya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  312 Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.