1K1C Cabrio İmpala

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

1K1C Cabrio İmpala Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

1K1C Cabrio İmpala Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

1K1C Cabrio İmpala Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba

1K1C Cabrio İmpala Hakkında

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen firmamız, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin ile müşterilerinin garantili ve 7 / 24 kesintisiz hizmetle ile yanındadır. 1K1C OTOMOTİV TURİZM GIDA TAŞIMACILIK MAKİNE TİC. LTD. ŞTİ. Ankara merkezli olmak üzere profesyonel kadrosu ile, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

Misyonumuz:

1K1C OTOMOTİV TURİZM GIDA TAŞIMACILIK MAKİNE TİC. LTD. ŞTİ.' nin öncelikli hedefi bölgesinde, sektörünün gelişimi ve kalitesini daha yüksek kalite standartlarına çekmek ayrıca araç kiralama standartlarının geliştirilip uygulanmasını ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz:

Müşteri portföyü hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip, Müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen, Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan, Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren, güler yüz, dostluk, çözüm ortaklığı sunan, özetle bölgesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

İletişim

 • Adres:

  Basınevler Mah. Basın Cad. No:29/A Keçiören

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  1K1C Cabrio İmpala Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.