Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta'dan az

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Pankart, Video, Fotoğraf, Lazer, Sis Makinesi, Havai Fişek, Volkan, Dilek Feneri, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Slayt Gösterisi, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma, VIP Araç, Host/Hostes, Hediye
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne, Kumsal, Doğa, Tarihi Mekan, Restoran, Kafe, Sinema, Helikopter, Otel, Yunus Gösterisi, Ev
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Mezuniyet, Sünnet

Önerilen Firmalar

Kocaeli Evlilik Teklifi Merkezi
3 2

Gölcük

Kocaeli Evlilik Teklifi Merkezi

1.000 TL'den az
Mavi Rüya Evlilik Teklifi
13 4 2

Gölcük

Mavi Rüya Evlilik Teklifi

1.000 TL'den az

Hakkında

Evlilik teklifinizin size özel, etkileyici ve şaşırtıcı olmasını ister misiniz?
Hayatınızı birlikte sürdürmek istediğiniz ‘o’ insanı buldunuz ve evlilik sürecindeki en önemli adımlardan biri olan evlilik teklif etmeye hazırsınız. Alışılmışın dışında klişelerden uzak bir konsepte bu özel gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız Süprizler Diyarı Organizasyon olarak size kendimizi taktim edelim.
Hem işine aşık hem de aşkın ve özel günlerin değerini bilen profesyonel bir ekibe sahibiz. Aşkınızdan ilham alarak alışılmışın dışında fikirler ve konseptler belirliyor, bu süreçte sizi yalnız bırakmayarak özen anlarınıza şahitlik ediyoruz. Sevgilinizi şaşırtacak, belki mutluluk gözyaşlarına boğacak romantik bir evlilik konsepti belirleyerek tüm incelikleri titizlikle düşünülmüş bir organizasyonla hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne sayısız çiftin mutlu anına şahit ve alışılmışın dışındaki evlenme teklifi fikirleriyle çıtayı bir adım öteye taşıyoruz.
Romantik bir akşam yemeğinde gün batımında mı evlilik teklifi yapmak istersiniz yoksa boğazda yapacağınız şık bir yaz gezisinde mi? Belki klişelerden sıkıldınız ve biraz adrenalin katarak helikopter gezisinde dronenın getirdiği yüzük konseptimizde alışılmışın dışında bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğinizi gizemli bir geziye çıkarmak istiyorsanız parçalarını onun birleştireceği yap boz oyunuyla yüzükle karşısına çıkabilir romantik anlar yaşayabilirsiniz. Eğer “Sevgi paylaştıkça artar.” diyorsanız aile ve sevdikleriniz de bir arada olacağı toplu bir organizasyonla sevgilinizi şaşırtabileceğiniz bir organizasyonla unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.
Organizasyon içeriğinde bulunan hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz size. Evlilik teklifi anınızın hazırlık aşamasından başlayarak sonuna kadar fotoğraf ve videolarınızı çekiyor, bu özel anlarınızı kayda alıyoruz. Romantik akşam yemekleri için müzisyenlerle anlaşıyor, sevgilinizin yüzünü güldüren çiçek demeti hazırlıyoruz.
Senelerdir aşkla çalışan bir ekibiz ve sevdiklerinizi unutamayacakları bir şekilde mutlu etmeniz için en özel anlarınıza ortak oluyoruz. Siz de farklı bir evlilik teklifi süprizi gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden Süprizler Diyarı ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Barış Yücel

 • Adres: Kocaeli

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!