Evlilik Teklifi Kocaeli

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Hakkında

Hayatınızın en önemli kararını verdiniz ve bunu hayata geçirecek muhteşem bir organizasyon firmasına mı ihtiyacınız var? Eğer cevabınız evetse, firma olarak kesinlikle biz de sizinle olmalıyız. Sürprizler Diyarı, evlilik teklifi sektörüne adını altın harflerle kazımış çok başarılı bir firma. İşte sizi de bu kalite ile tanıştırmak ve arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu çiftten birisi yapmak istiyoruz.

●Deneyim
Siz hayallerinizi anlatın ve gerisini tamamen bize bırakın istiyoruz. Sektörün en başarılı ve en kaliteli firmasıyız. Bu başarıyı, sizinle kurduğumuz doğru iletişime borçluyuz. Çünkü biz, bu süreci bir iş olarak görmüyoruz. En az sizin kadar heyecanlanıp, böylesi bir organizasyona şahit olmaktan gurur duyuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her başarılı organizasyonda da aynı heyecanı ve mutluluğu yaşıyoruz.

●Hizmetler
Kocaeli evlilik teklifi firmaları denilince akıllara ilk bizim geliyor olmamız verdiğimiz hizmet kalitesiyle doğru orantılı. Hizmetlerimize öncelikle hayallerinizi dinleyerek başlıyoruz. Sürecin her aşamasında sizinle empati kuruyor ve gerekli yönlendirmeler yapıyoruz. Profesyonel kamera kayıtları alıyor, hayatınızın en özel dakikalarını sizin için ölümsüzleştiriyoruz. İşimize duyduğumuz aşk sayesinde harikalar yaratıyoruz. Size, konforlu bir hizmet vadediyoruz.

Müzisyen kiralama hizmetimizle de büyük beğeni alıyoruz. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için çıktığımız bu yolda, aşkınızı ilan ederken biz de sizinle olmak istiyoruz. Size dilediğiniz enstrümanla eşlik edip, ortaya oldukça romantik bir görüntü çıkmasını sağlıyoruz. Sizi, kendi aşk filminizin başrolü yapmak ve size hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar hediye etmek istiyoruz.

●Ek Hizmetler
Size her detayı önceden düşünülmüş konforlu bir organizasyon sunuyoruz. Örneğin, transfer. Bu konuda Mercedes Vito minibüsler başta olmak üzere, üst segment araçlarla size kusursuz bir transfer deneyimi yaşatabiliriz. Aklımıza gelen birçok mekanda sizin için muhteşem organizasyonlar gerçekleştirebiliriz. Yat kiralama hizmetimiz sayesinde, masmavi gökyüzünün eşlik ettiği unutulmaz bir teklifte de sizinle beraber olabiliriz.

Hayalleriniz, bizim için çok kıymetli. İzmit evlilik teklifi firmaları arasında hep bir adım önde olmamazın temel sebebi de işte bundan kaynaklı. Sizi çok önemsiyor ve dilediğiniz her şeyi size sunmak için büyük çaba gösteriyoruz. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilir ve birçok ayrıcalıklı hizmet unutulduğu bu avantajlı dünyaya adım atabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.